Çok Dilli Sanatçı: Gönül Nagiyeva

Gönül Nagiyeva; “Meltem Cumbul’un öğrencisi olmak benim için çok gurur verici.. Hoca olarak ondan çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam edeceğim.Bildiğim yabancı dilleri de avantaja çevirerek Türkiye’den yurt dışına açılmak istiyorum” dedi.

07 Aralık 2016 Çarşamba 16:09
Çok Dilli Sanatçı: Gönül Nagiyeva
MELTEM CUMBUL’UN ÖĞRENCİSİ YETENEKLİ ÇIKTI...

KISA ZAMANDA YAPIMCILARIN KEŞFETTİĞİ AZERİ ASILLI TÜRK OYUNCU GÖNÜL NAGİYEVA GÖZÜNÜ HOLLWOOD’A DİKTİ.

Azeri Asıllı Türk oyuncu Gönül Nagiyeva kısa zamanda yeteneği, güzelliği ve çok iyi konuşabildiği 5 farklı yabancı dili ile Türkiye’deki yapımcıların tercih ettiği isimler arasına girdi.

‘’Terkedilmiş’’ ve ‘’Kızkaçıran’’ isimli iki filmde de oynadığı başrol ile yeteneğini kanıtlayan Nagiyeva, Şu günlerde bir çok yabancı yapım içinde teklif aldığını belirtti. Yurt dışında katıldığı çekimlerde yapımcıların Penelope Cruz’a benzettikleri Gönül Nagiyeva; “Meltem Cumbul’un öğrencisi olmak benim için çok gurur verici.. Hoca olarak ondan çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam edeceğim.Bildiğim yabancı dilleri de avantaja çevirerek Türkiye’den yurt dışına açılmak istiyorum” dedi.

Yakında bir dizi projesi ile ekranlarda izleyeceğimiz Nagiyeva ayrıca tam bir İstanbul aşığı çıktı.2 yıl önce ülkemize gelerek tamamen yerleşen güzel oyuncu “İstanbul’a adeta aşığım ve buradan yurt dışına açılmak benim için çok gurur verici olacak.”dedi.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv