D-Smartta 34 HD kanal var!

İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, hali hazırda HD yayın yapan 33 HD kanal sayısını, CNN Türk HD ile birlikte 34’e yükseltti.

30 Mart 2013 Cumartesi 12:28
D-Smartta 34 HD kanal var!

D-Smart CEO’su Ali Güven, Türkiye ve dünya gündeminden güncel haberler ve programların yer aldığı CNN Türk HD’yi izleyicileri ile buluşturmaktan mutluluk duyduklarını aktardı.

Güven, D-Smart’ın görüntü ve ses kalitesine de büyük önem verdiklerinin altını çizerken, “Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve zengin içerik, kaliteli yayın hedefimiz ile HD kanal sayısını artırmaya devam edeceğiz” diyerek D-Smart’ın HD yayın politikasına verdiği önemin de altını çizdi.

D-Smart hakkında:
Doğan TV Holding bünyesinde 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart; ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda hizmet paketlerini sürekli geliştiren D-Smart, platforma özel tematik kanalları; HD yayın yapan 34 kanal; tüm ulusal kanalları; Türksat'ta yayın yapan yerli ve yabancı yüzlerce uydu kanalı ve dijital içerik hizmetlerini kullanıcılarına sunmaktadır. İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, 2010 yılında internet erişimi hizmeti sunan Smile markasıyla pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir araya gelmiştir. 2012 Mayıs ayında D-Smart, internet hizmetlerini D-Smart Net ismiyle sunmaya başlamıştır. D-Smart bu değişiklik ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır. D-Smart, Türkiye'de ikili oyun yani TV + internet hizmeti sunan tek DTH platformudur. Uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart BLU servisi ile internet üzerinden içerik erişim hizmetini de sunmaktadır. Abonelerine hizmetlerini çeşitlendirerek sunmayı hedefleyen D-Smart, D-Smart BLU hizmeti ile zengin içeriğini; bilgisayar, iPhone, iPad vb. diğer cihazlardan da izletmeyi amaçlamaktadır. Türkiye'nin en hızlı büyüyen platformu olan D-Smart, bugün 2 milyondan fazla haneye TV ve internet hizmetlerini ulaştırmaktadır. Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçları, NBA, Formula 1, Moto GP gibi spor içeriğinin yanı sıra, platformda yer alan film, dizi, belgesel, çocuk ve yaşam kanalları D-Smart'ın zengin içeriğini oluşturmaktadır.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv