Dalin 12. Resim Yarışması

Bu yıl 12.si düzenlenecek olan geleneksel Dalin Resim Yarışması yine birbirinden güzel hediyelerle küçük ressamların ilgi odağı olacak.

13 Mart 2013 Çarşamba 16:06
Dalin 12. Resim Yarışması

Çocukların sevilen markası Dalin, çocuklara sanatı sevdirmek ve onların zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla geleneksel hale getirdiği ‘ Dalin Resim Yarışması’na 2013 yılında da devam ediyor.

Bu yıl 12. si düzenlenecek olan "Dalin İlköğretim Öğrencileri Arası Resim Yarışması ile" Türkiye`deki tüm ilköğretim öğrencilerini resim yapmaya davet ediyoruz…

Dereceye giren minikleri ise birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Birinciye İ-pad 2, ikinci ve üçüncü çocuğa ise netbook hediye edilecek. Bu yıl 5-13 yaş aralığında bulunan öğrenciler ‘’Biz Doğayı Korursak Doğa da Bizi Korur’’temasıyla Dalin 12. Geleneksel Resim Yarışması’na istedikleri resim ve boya malzemesini kullanarak diledikleri kadar resimle katılabilecekler. Hafta sonları belirlenen Alışveriş merkezlerinde ise çocuklar Dalin maskotu ve yüz boyama etkinlikleri eşliğinde resimlerini yapabilecekler.

2-3 Mart Bakırköy Airport AVM
9-10 Mart Şişli Profilo AVM
16-17 Mart Ataşehir Optimum AVM
30-31 Mart Galleria Ataköy AVM
30-31 Mart Kocaeli Gebze Center

35 cm x 50 cm ölçülerindeki resim kağıdına yapılacak olan resimlerin arkasının sağ alt köşesine yarışmacı bilgi formu tam olarak doldurularak yapıştırılmalıdır.
Öğrencinin; adı, soyadı, doğum tarihi, okulu, sınıfı, okul-ev adresleri, cep telefonu, e-mail adresi, okul ve ev telefon numaraları; öğretmenin / velinin adı, soyadı ve imzası açık olarak yazılmalıdır. Dereceye giren ilk 50 resim arasından katılımcıların aileleri tarafından onay verilen resimler sergilenecektir.


Yarışmaya katılanların resimlerini en geç 31 Mart 2013 tarihine kadar “Dünya İşleri İletişim Ajansı-Cihangir Mah. Pürtelaş Sok. N:69 D:6 ” adresine göndermeleri gerekmektedir.

Anahtar Kelimeler: Dalin12. ResimYarışması

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv