Derya Şen'e Evlilik Teklifi Yağıyor!

Kanal7 ekranlarının sevilen günlük dizi filmi Elif’in sevilen karakteri Tülay’a hayat veren Derya Şen, aldığı evlilik tekliflerinden rahatsız oluyor. 3 sezondur Elif isimli günlük dizi filmde şen, şakrak bir karakterle ekranlarda olan ünlü oyuncu sosyal medya üzerinden, bazen yolda çevrilip tanımadığı insanlardan evlilik teklifi aldığını ve bunun artık ürkütücü boyutlara taşındığını ifade etti.

17 Aralık 2016 Cumartesi 16:05
Derya Şen'e Evlilik Teklifi Yağıyor!
EVLENMEYE ÇOK MERAKLIYIZ

Kanal7 ekranlarının sevilen günlük dizi filmi Elif’in sevilen karakteri Tülay’a hayat veren Derya Şen, aldığı evlilik tekliflerinden rahatsız oluyor.

3 sezondur Elif isimli günlük dizi filmde şen, şakrak bir karakterle ekranlarda olan ünlü oyuncu sosyal medya üzerinden, bazen yolda çevrilip tanımadığı insanlardan evlilik teklifi aldığını ve bunun artık ürkütücü boyutlara taşındığını ifade etti.

Başarılı oyuncu Derya Şen “Sevenlerimin ilgisi beni sevindiriyor ama konu evlilik teklifi boyutunda olunca korkutuyor. Beni tanımayan insanların canlandırdığım karaktere evlenme teklifi ettiğini düşünüyorum. Ekrandaki karaktere aşık olup körü körüne bana ulaşıyorlar ve bilinçsizce teklifte bulunuyorlar, bu beni evlilikten soğuttu, bir yuva kurmak bu kadar basit mi? Mutsuz evliliklerin sebebi de belli oluyor..."

Düşünmeden ani kararlarla tanımadan yola çıkılırsa sonu hüsran...
İnsanlarımızın ekrandaki karaktere aşık olup oyuncuya evlilik teklif etmesini toplumun mutluluk arayışında olduğunu dile getiren Derya Şen, erkeklerin düzenli hayatı ve yuva özlemini daha çok bünyesinde barındırdığını ifade ederken “Evlilik programlarının gördüğü alakayı yadsımamak gerekiyor” dedi.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv