DJ. Ecem Aka ve Ebru Öztürk Mekanları Fulledi!

Bodrum yorucu bir şehir, biz kendi zevkimize göre çalıyoruz, samimiyiz takipçilerimiz de bizi sevdi ve yalnız bırakmıyorlar”.. DJ müziği yapan mekânlarında gözdesi durumunda olan Ecem Aka ve Ebru Öztürk “Biz işimizdeki başarıyı çabuk yakaladık, bunu sosyal medyaya olan ilgiye borçluyuz. Dedi...

22 Temmuz 2017 Cumartesi 21:45
DJ. Ecem Aka ve Ebru Öztürk Mekanları Fulledi!
BEREKETLİ DJ'LER

Sosyal medyanın her geçen gün ortaya çıkardığı isimlere kafadar DJ’ler Ecem Aka ve Ebru Öztürk’te katıldı.


Sosyal medyadaki takipçilerini sahne aldıkları yerlere taşımayı bilen başarılı DJ’ler müşteri sıkıntısı çekmeyen nadir isimler arasında yer alıyorlar. Yaz başında gözde tatil yöresi bodrumda sahne alan ve çok beğenilen güzel ikili “Bodrum eğlenceli ve eğlenmeyi seven kişilerin toplandığı bir tatil yöresi ama işe başladığımızda bize şans veren İstanbul CİRCUS clup’e geri döndük, Salı günleri sahne almamıza rağmen müthiş bir müşteri kitlemiz oluştu. Bodrum yorucu bir şehir, biz kendi zevkimize göre çalıyoruz samimiyiz takipçilerimizde bizi sevdi ve yalnız bırakmıyorlar” dediler.

DJ müziği yapan mekânlarında gözdesi durumunda olan Ecem Aka ve Ebru Öztürk “Biz işimizdeki başarıyı çabuk yakaladık, bunu sosyal medyaya olan ilgiye borçluyuz. Kendimizi geliştireceğiz, biliyoruz ki yolumuz uzun, bize olan ilgi şımartmıyor, daha çok çalışmaya itiyor” dediler. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv