Dockers’tan yeni reklam filmi 'Şaşırtıcı zamanlar'

Kaliforniyalı khaki markası Dockers, 'dijital sihirbaz' Zach King ile işbirliği yaptığı yeni reklam filmini yayına aldı.

17 Mart 2018 Cumartesi 10:18
Dockers’tan yeni reklam filmi 'Şaşırtıcı zamanlar'
Dockers®’tan “Şaşırtıcı zamanlar”

Kaliforniyalı khaki markası Dockers®, “dijital sihirbaz” Zach King ile işbirliği yaptığı yeni reklam filmini yayına aldı. Los Angeles sokaklarında çekilen filmde marka, izleyicilerine hayal ettiklerinin gerçek olabileceği şaşırtıcı zamanlarda olduğumuzu hatırlatıyor. Şimdiye kadar sunduğu en işlevsel ve en rahat pantolon tasarımı olan Smart 360 Flex ile bu macerada her an hazırlıklı olmalarına destek verdiğinin altını çiziyor.

Dockers® kendine has dijital hileleriyle tüm dünyada merak uyandıran Zach King ile işbirliği yaptığı yeni reklam kampanyasını yayına aldı. Dockers®’ın 2018 İlkbahar/ Yaz dönemine ilişkin iletişim stratejisinin temelini oluşturan reklam filmi, izleyicilere “Dünyayı değiştirmek için takım elbiseye ihtiyacın yok” mesajını veriyor. İçinde bulunduğumuz şaşırtıcı zamanlara dikkat çekerek, erkeklere hayal ettiklerinin gerçek olabileceğini hatırlatıyor. Bunu yaparken de Zach King’in görsel algıları zorlayan dijital hilelerini keyifli bir tarzda kullanıyor.

Smart 360 Flex ile “Her şeye hazır”

Zach King’in Los Angeles sokaklarında dolanırken izleyiciyle konuştuğu reklam filminde, Dockers®’ın son dönemde en çok üzerine eğildiği ürün inovasyonu Smart 360 Flex‘e de dikkat çekiliyor. Marka, dört yöne esneyebilen kumaşı, gizli güvenlik cepleri, ütü istemez özelliği ve elastik bel bandıyla şimdiye kadarki en işlevsel pantolon tasarımı olan Smart 360 Flex’i geçtiğimiz yıl tanıtmıştı. Yeni reklamında da, daha önce görülmemiş bir rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlayan tasarımlarıyla, hayallerinin peşinden giden, öngörülü, kendiyle barışık erkeklere, hayatın önlerine çıkaracağı her ana hazırlıklı olmaları için destek verdiğinin altını çiziyor.

İlk işbirliği Game Changers by Dockers® projesi içindi

Zach King kendini tüm dünyaya Vine videolarıyla tanıtmış, Türkiye’deki izleyicilerin de Youtube, Instagram ve reklamlardan aşina olduğu bir isim. King ve Kaliforniyalı marka Dockers® ikinci kez bir araya geliyor. 2017 Sonbahar/Kış döneminde #GameChangersbyDockers kampanyası kapsamında, inovatif projeleri ve fikirleriyle toplumu yeniden şekillendiren genç ve gelecek vadeden girişimcilerin günlük yaşamlarını ve çalışma felsefelerini yansıtmaya odaklanılmıştı. Bu yolla Dockers®, Smart 360 Flex’i tanıtmayı hedeflemişti.

KÜNYE

Reklamveren: Dockers

Ajans: SantaMarta-Astorga

Kreatif direktör: Alberto Astorga, Fernando Codina

Kreatif ekip: Arnau Garcia, Gina Larrosa

Müşteri ilişkileri: Pablo Zea, Aida Palomero

Strateji: Pablo Zea

Prodüksiyon: Bea Omist

Müşteri: Joan Calabia

Medya planlama ajansı: OMD

Müzik: “Chewing a Brick” - Matt, Hill.

Mecra: TV, dijital, sosyal medya ve satış noktaları

https://www.facebook.com/dockers.tr/videos/1719780... 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv