Dünya Ekonomi TV

Otuz beş yıldan bu yana tarafsızlığıyla Türk ekonomisinin nabzını tutan Dünya Gazetesinin de iştirakleri arasında yer aldığı Dünya şirketler Grubu'nun yeni televizyon kanalı Dünya Ekonomi Denizcilik ve Lojistik TV "Ekonomi yayıncılığına yeni bir soluk katmak" parolasıyla yayın hayatına merhaba dedi.

21 Şubat 2013 Perşembe 18:10
Dünya Ekonomi TV

Türkiye'nin yeni ekonomi kanalı Dünya Ekonomi, Denizcilik ve Lojistik TV muhteşem bir törenle açıldı. Açılışa Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, KKTC Ekonomi, Enerji Bakanı Sunat Atun ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

 Açılışta bir konuşma yapan Bakan Binali Yıldırım, "Dünya Gazetesi 33 yıldır tarafsız yayın anlayışıyla ekonomi basınının öncüsü. Şov yapmadan, yorumsuz bir şekilde ekonomideki gelişmeleri ortaya koyuyor, yönetme hevesine katılmadan şeffaf ve ilkeli yayın anlayışıyla ekonominin aktörleri ile idareyi buluşturuyor, önemli uyarılarda bulunuyor. Dünya Gazetesi hep üretimle, hep ticaretle, hep ülkeye katma değer yaratacak konulara eğiliyor. Bu yaklaşımla televizyon yayıncılığında da önemli bir yere geleceğinize inanıyorum. Başarılar diliyorum" dedi.

 

Türkiye'nin yeni ekonomi kanalı Dünya Ekonomi, Denizcilik ve Lojistik TV, Türksat 3A uydusu üzerinde Frekans:12540 Sb: 30000 değerlerinde yayın başladı.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv