Elif'te Beklenen Aşk Gerçek Oldu!

Başrol oyuncusu Elif karakterinin annesi Melek’i canlandıran Selin Sezgin, senaryoda eşini kaybedince yapıma 3. Sezon dahil olan sevilen oyuncu Umut Özkan yani Yusuf karakterine gönlünü kaptırır. Bir türlü dizi filmde bir birilerine açılamayan aşıklar, izleyicinin tepkisiyle karşılaştılar. Sosyal medya üzerinden ikiliyi çok yakıştırdıklarını ve bu aşk senaryoya dahil olmalı diye isyan eden “Elif” izleyicisi ikilinin mutluluklarını sabırsızlıkla bekliyor...

21 Şubat 2017 Salı 13:18
Elif'te Beklenen Aşk Gerçek Oldu!
ELİF'TE BEKLENEN AŞK!

HAVADİS TÜRK - Kanal 7
ekranlarının günlük dizi filmi “Elif” sevilen oyuncularının her geçen gün hayran kitlelerinin çoğalmasıyla, ekranlardaki başarısını sürdürüyor.

Başrol oyuncusu Elif karakterinin annesi Melek’i canlandıran Selin Sezgin, senaryoda eşini kaybedince yapıma 3. Sezon dahil olan sevilen oyuncu Umut Özkan yani Yusuf karakterine gönlünü kaptırır. Bir türlü dizi filmde bir birlerine açılamayan aşıklar, izleyicinin tepkisiyle karşılaştılar. Sosyal medya üzerinden ikiliyi çok yakıştırdıklarını ve bu aşk senaryoya dahil olmalı diye isyan eden “Elif” izleyicisi ikilinin mutluluklarını sabırsızlıkla bekliyor.

Dizi filmin içinde yaşanan aşklar yapımın fanatikleri tarafından dikkatle takip edilirken, sevilen oyuncu Selin Sezgin “Elif çok gerçekçi karakterler etrafında yazılan bir senaryo, sevenlerimiz kendilerini öyle kaptırıyorlar ki dışarıda bizleri gerçek hayatımızdaki kişilerle paylaşamıyorlar” dedi.

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv