Ezel, İki Gözüm’le Yeniden Ekrana Döndü!

Türk halk müziğinin tanınmış kadın ses sanatçılarından Ezel Kalender, albüm çalışmaları dolayısıyla ara verdiği televizyon programına ses sanatçısı Turan Turgut ile tv52 de Çarşamba akşamı saat 21.30 da yeniden merhaba dedi...

08 Aralık 2016 Perşembe 13:09
Ezel, İki Gözüm’le Yeniden Ekrana Döndü!
Akkuş Ordu’nun Ekranında Dünya Açıldı!

Ezel, İki Gözüm’le Yeniden Ekrana Döndü!.. 

Manevi Yaşanmış Olayların Dizi Oyuncusu Ali Ercan türkü sürprizi yaptı!..


Türk halk müziğinin tanınmış kadın ses sanatçılarından Ezel Kalender, albüm çalışmaları dolayısıyla ara verdiği televizyon programına ses sanatçısı Turan Turgut ile tv52 de Çarşamba akşamı saat 21.30 da yeniden merhaba dedi.

Ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan dizi de yaşanmış manevi olayları canlandıran oyuncu ve ses sanatçısı Ali Ercan’ın da konuk olarak katıldığı ilk programa Ordu ili Akkuş ilçe belediye başkanı İsa Demirci de telefonla bağlanarak sürpriz yaptı.

Akkuş ve Çevre Köyleri Dernek Başkanı Yüksel Mıhçı başta olmak üzere ilçenin köy ve belde dernek başkan ve yöneticileri de stüdyoya konuk izleyici olarak katıldı.

İlk programda sanatçı Ezel Kalender ile partneri Turan Turgut’un tv52 televizyonunda canlı yayınlanan İKİ GÖZÜM programında ORDEF ile üye stk’lar ve Damla Engelsiz Yaşam Derneği üyeleri yalnız bırakmadı.

Sultanbeyli Akkuş Çevre Köyleri Derneği Başkanı Yüksel Mıhçı ve Yönetimi...

Damla Engelsiz Yaşam Derneği ve Yönetimi program sonunda sanatçılarla hatıra fotoğrafı çekildi.

İki Gözüm televizyon programı tv 52 evinize,işyerinize ve ekranlara Altın Toprak Arsa Ofisi'nin katkılarıyla ulaşmaktadır.

HavadisTürk
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv