Gizli tanıktan canlı yayında şok iddia!

'Yalçın Abi' programında kızını arayan Hüsnü Kopuz, velayet kendisinde olduğu halde kızını annesinin kaçırdığını ama annesinin fiili ehliyetinin bile olmadığını, kızının sağlıklı bir ortamda yetişmesi için kendi yanında olması gerektiğini defalarca vurgulamıştı.

22 Mart 2017 Çarşamba 12:17
Gizli tanıktan canlı yayında şok iddia!
GİZLİ TANIKTAN CANLI YAYINDA ŞOK İDDİA;
“KÜÇÜK KIZI OKLAVAYLA DÖVÜP, KARANLIK ODAYA KİLİTLİYORDU!”


“Yalçın Abi” programında kızını arayan Hüsnü Kopuz, velayet kendisinde olduğu halde kızını annesinin kaçırdığını ama annesinin fiili ehliyetinin bile olmadığını, kızının sağlıklı bir ortamda yetişmesi için kendi yanında olması gerektiğini defalarca vurgulamıştı.

Beklenmedik bir şekilde karşı taraf suskunluğunu bozdu. Şok bir iddia gün yüzüne çıktı. Hüsnü Kopuz’un karısına ve kızına şiddet uyguladığı yönünde iddialar atan, ismini vermek istemeyen bir yakını, canlı yayında şok açıklamalarda bulundu.

“HÜSNÜ YALAN SÖYLÜYOR!”
Eşine ve çocuğuna bir kere bile vurmadığını belirten Hüsnü Kopuz’un yalan söylediğini, çocuğunun ayaklarının altına oklavayla vurup, karanlık bir odaya kilitlediğini söyleyen iddiacı; çocuğun korkusundan babadan ayrılamadığını, babanın “ eğer anne dersen seni yine tünele koyarız” diyerek tehdit ettiğini belirtti. Gelişmeleri takip eden “Yalçın Abi” ekibini gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya çalışıyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv