HARFLER SUSSUN, EMOJİLER KONUŞSUN…

Dünya'da ve Türkiye 'de emoji çılgınlığı devam ediyor!..

03 Ağustos 2017 Perşembe 12:48
HARFLER SUSSUN, EMOJİLER KONUŞSUN…
EMOJİLER YAKINDA SİNEMALARDA...

Dünya'da ve Türkiye 'de emoji çılgınlığı devam ediyor! Telefonlarımızda, bilgisayarlarımızda, yazışmalarımızda, sosyal medyada kısacası emojiler heryerde. günlük yaşantımızın parçası haline gelen emojiler şimdi de beyaz perdede. "Sevimli Emojiler" büyük, küçük tüm kullanıcılarıyla 11 ağustosta sinemalarda buluşmayı bekliyor.

İnternet ve mobil üzerinden mesajlaşırken, perde arkasında neler olduğunu, nasıl zorluklar, komik olaylar ve nasıl maceralar yaşandığını biliyor musunuz? "Sevimli Emojiler" hareketli, çılgın ve bir o kadar da eğlenceli maceralarını izleyecilerle paylaşıyor.

Zalim dijital, insanların haberleşmesini kesmek için, "@" işaretini çalar. "Sevimli Emojiler" ise haberleşmeyi geri getirebilmek için , Zalim dijital ile mücadele etmek ve "@" işaretini geri getirmek zorundadırlar. Bir yanda Zalim digital, bir yanda ise becerikli ve eğlenceli dostlarımız "Sevimli Emojiler", bakalım bu mücadelede kim galip gelecek?

Haberleşmenin ve iletişimin, yetişkin, çocuk herkes için kolay, hızlı ve keyifli olduğu günümüzde, bu güncel macera ile her yaştan izleyicinin çok keyifli vakit geçireceğini garanti ediyoruz.

Mars Dağıtım tarafından vizyona girecek olan "Sevimli Emojiler", 11 Ağustosta her yaştan izleyicisi ile sinemalarda buluşacak.  

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv