Hem Oyuncu Hem Yedek Parçacı

Ekran Kuş’unun bulduğu hangi oyuncu mesleği dışında 35 yıldır baba mesleği olan beyaz eşya yedek parçacılığını da yürütüyor.

14 Mart 2013 Perşembe 14:06
Hem Oyuncu Hem Yedek Parçacı
Foto galeriye git
Ekran Kuş’unun bulduğu hangi oyuncu mesleği dışında 35 yıldır baba mesleği olan beyaz eşya yedek parçacılığını da yürütüyor.

İKİSİDE İŞİM

Müjdat Gezen Sanat Merkezi 4 yıllık konservatuar bölümünü başarıyla bitiren, reklamlarda ve diziler de gördüğümüz ayrıca son zamanlar da Konservatuvardan arkadaşı oyuncu Elif Tayhan ile kurdukları Tiyatro Yok ki ile adından sıkça söz ettiren Kerem Baydar’ın bilinmeyen bir yönü ortaya çıktı.

Baydar Gaziosmanpaşa da 35 yıldır baba mesleği olan beyaz eşya yedek parçacılığı da sürdürdüğünü söyledi. Baydar, ‘‘Babam 35 yıllık esnaf. İşini çok iyi yapan birisi. Benim ileride ne işle uğraşacağımı tercih etmemi istediğin de oyunculuğu istedim ve Müjdat Gezen Konservatuvar bölümünü bitirdim. Fakat ülkemizde oyuncuların ne zor şartlar da gece gündüz çalıştıklarını gördüğüm için baba mesleği olan sanatı da icra etmek istedim.

Şuanda hem Tiyatro Yok ki’nin Aşk-ı Mecnun oyununun yazarlığını ve yönetmenliğini yapıyorum, hem de yeni gelen proje teklifleri için görüşmelerimi sürdürüyorum. Oturup bana rol gelsin diye beklemektense babamın yanında diğer işim yedek parçacılığı yapıyorum. ’dedi. Kişi istedikten sonra iki işi de bir arada yürütebilir. Hem tiyatromuza hem de baba mesleği olan yedek parçacılığa gereken zamanı ayırabiliyorum.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv