İlk Programa Barbi Özlem Konuktu...

Ekranların en uzun soluklu programları arasında yer alan Ünsal Yörür'ün sunduğu, Emine Ösel'in yemekleriyle mahirliğini konuşturduğu Tek Rumeli Televizyonundaki 'Biz Bize' programı yeni yayın döneminde değişikliğe giderek 'Emine Sultanın Mutfağı' oldu.

27 Eylül 2017 Çarşamba 04:41
İlk Programa Barbi Özlem Konuktu...
Barbi Özlem Ören'den Hurma Tatlısı...

Ekranların en uzun soluklu programları arasında yer alan Ünsal Yörür'ün sunduğu, Emine Ösel'in yemekleriyle mahirliğini konuşturduğu Tek Rumeli Televizyonundaki "Biz Bize" programı yeni yayın döneminde değişikliğe giderek "Emine Sultanın Mutfağı" oldu.

Partneri Ünsal Yörür'den ayrılan ve Emine Ösel hafta içi her gün ekranda izleyiciyle buluşmaya başladı. Önceki gün konuğu ise Barby lakabıyla yakından tanıdığımız sunucu ve oyuncu Özlem Ören oldu.

Oyunculuğu kadar hamarat kişiliğiyle de tanınan başarılı oyuncu Ören, sütlü hurma tatlısı yaptı.Stüdyoda bulunan konuklar Özlem'in lezzetli sütlü tatlısının tadına bakma fırsatı yakaladı. Stüdyo da bulunan misafirler sütlü hurma tatlısının lezzetine hayran kaldı.

Önümüzdeki dönem yer alacağı projelerden ve aşk hayatından bahseden Özlem Ören adına yazılan kitap ve kitabın kapak çekimlerinde giydiği gelinlikle ilgili bilgiler de paylaştı.

Sosyal medyanın yerel kanalı 46 TV genel yayın koordinatörü Eyüp Kadir Kılcı'nın yakından takip ettiği ve konuk Özlem Ören'e manevi destek olmak adına ile birlikte katıldığı "Emine Sultanın Mutfağı" programı Tek Rumeli Televizyonunda fenomen olma yolunda. İyi seyirler.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv