Karadenizin Starları Zamansız Yağmurlar da

Karadeniz’in sevilen yıldız sanatçıları azmiyle engelleri aşan başarılı program sunucusu Zamansız Mehmet’e konuk olmak için yarışıyor. Bu haftanın konuğu ses sanatçısı ve televizyon programcısı Aslı Şahin olacak...

16 Kasım 2016 Çarşamba 14:15
Karadenizin Starları Zamansız Yağmurlar da
Karadeniz'in Starları Zamansız Yağmurlar da...

Karadeniz’in sevilen yıldız sanatçıları azmiyle engelleri aşan başarılı program sunucusu Zamansız Mehmet’e konuk olmak için yarışıyor. Bu haftanın konuğu ses sanatçısı ve televizyon programcısı Aslı Şahin olacak.

TV52 televizyonunda geçen hafta canlı yayınlanan programın konuğu Türkiye Video Müzik Ödülleri Aday sanatçıcısı last star Murat Çelik olmuştu. Karadeniz bölge kanalı olmasına rağmen ülkenin dört bir yanında izlenen ve sms yağmuruna tutulan Zamansız Yağmurlar da tv de ilk defa canlı yayında facebook üzerinden anlık canlı yayın uygulaması yapılmakta.

Ülkemizin ambalaj sektöründe parlayan yıldızı öykü ambalaj Turgay Çetin’in katkılarıyla bu sezon tv 52 televizyonunda her Pazar saat 21.00 de yayınlanan “Zamansız Yağmurlar” sizlerin sevgisi ve desteği ile muhteşem konu ve konuklarla devam ediyor.

Bu hafta 20 Kasım Pazar akşamı canlı yayınlanacak programa ses sanatçısı ve “Aslı Şahin Show” programının sunucusu “Aslı Şahin” ile birlikte Ordu sivil toplumunun yakından tanıdığı dernek başkanı “Nihat Coşkun” konuk olacak.

Her hafta ekranı başında izleyen ve programa sms ile katılan izleyiciye sürpriz çekiliş ile hediye var. TV 52 Türksat uydusunda,D-Smart platformunda ve www.tv52.com.tr adresinde.

Havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv