Maraş Türküleri Gala'da Gönül Teline Dokundu

Kahramanmaraşlı halk müziği sanatçısı Şevket Gürlek ile Ozan Tecirli'nin birlikte hazırlayıp Gala TV ekranlarında her pazar akşamı canlı yayın ile sundukları 'Gönülden Türküler' programında bu hafta 'Ben Seni Unutamadım' klibiyle sosyal müzik kanallarında iyi bir çıkış yakalayan 'Hülya Aris' konuk oldu...

06 Kasım 2017 Pazartesi 02:52
Maraş Türküleri Gala'da Gönül Teline Dokundu
Maraş Türküleri Gönülden Türkülere Can Verdi

Maraş Türküleri Gala'da Gönül Teline Dokundu!
Kahramanmaraşlı halk müziği sanatçısı ve bestekâr "Şevket Gürlek" ile "Ozan Tecirli"nin birlikte hazırlayıp Gala TV ekranlarında her pazar akşamı canlı yayın ile sundukları "Gönülden Türküler" programında bu hafta "Ben Seni Unutamadım" klibiyle sosyal müzik kanallarında iyi bir çıkış yakalayan "Hülya Aris" konuk oldu.

Sanatçı Hüya Aris, Anadolu ezgilerinden derlediği repertuarıyla izleyiciyi türküye doyururken uzun hava ile hüzünlendirdi. Programda"Aşık Mahsûni Şerif" türkülerini yorumlayan "Ozan Tecirli" izleyicinin ilgisini çekerken halk müziğinin sevilen sesi bestekâr sanatçı "Şevket Gürlek", güçlü sesiyle Maraş ve Barak türküleri okudu. Gönülden Türküler programına sms ve sosyal medyadan mesaj yağmur gibi yağdı.

Kahramanmaraş'ın sosyal medya televizyonu 46 tv genel koordinatörü Eyüp Kadir Kılcı'nın mikrofonuna konuşan bestekâr sanatçı "Şevket Gürlek"; bu hafta programımızda değerli sahne arkadaşım sevilen sanatçı "Hülya Aris" konuk olarak bizi onure etti. Partnerim "Ozan Tecirli" ile birlikte teşekkür ediyoruz. Bu haftadan itibaren her Pazar akşamı bir yöre derneğimizi stüdyomuzda ağırlayacağız.Önümüzdeki hafta İstanbul Kahramanmaraş Andırınlılar Derneğimizi konuk edeceğiz.

Sizlerin aracılığıyla seslenerek bizleri izleyen, takip eden herkese şükranlarımı sunuyorum, dedi.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv