Moda Günleri İzmir’de

Philips’in Burda Dergisi ile ortaklaşa gerçekleştirdiği Moda Günleri’nin ilk durağı olan İzmir’de moda dünyasının duayenlerinden Canan Göztepe ile buluşan İzmirli kadınlar, moda ve keyif dolu bir gün geçirdi.

15 Mart 2013 Cuma 18:57
Moda Günleri İzmir’de
Haber Merkezi - 15 Mart tarihinde Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Philips ile Burda Moda Günü’nde İzmirli kadınlar, Philips yetkilileri ve Canan Göztepe ile biraraya geldi.

Moda Sohbetleri başlığı altında gerçekleştirilen sohbette Göztepe, işe giderken ne giyileceğinden bir kadının dolabında mutlaka olması gereken kıyafetlere, günün hangi saatinde nasıl giyinilmesi gerektiğinden bir giysinin ufak dokunuşlarla nasıl değiştirilebileceğine kadar çeşitli moda tüyolarını kadınlarla paylaştı. Bu sohbette ayrıca doğru ütüleme yöntemlerine de geniş yer verildi.

Dikiş dikerken profesyonellerin ütüyü nasıl ve nerelerde kullandığı, en doğru nasıl ütü yapıldığı, pantolon, gömlek ve eteğin nasıl ütülenmesi gerektiği bilgileri de kadınlar tarafından dikkatle dinlendi.

Günün sonunda gerçekleştirilen Philips Yarışmaları’nda da eğlenceli anlar yaşandı. En hızlı ve en güzel şekilde ütü yapan kadılara, dünyanın 1 numaralı ütü markası* Philips’in Akıllı Ütüleri armağan edildi.

Philips ile Burda Moda Günleri, önümüzdeki aylarda Adana, Trabzon ve Kayseri illerinde gerçekleştirilecek.

*Euromonitor araştırma şirketi 2002-2011 satış sonuçlarına göre

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv