Nasrettin Hoca'nın Ruhuna Okudu!

Oyuncu arkadaşı Derya Şen’in ricasını kırmayarak yoğun programı arasında Konya’da sinema filmine konuk olan Sönmezer, türbe ziyaretlerini de eksik etmedi. Nasrettin Hoca türbesini ziyaret eden Esra Sönmezer 'Türbe ziyaretleri beni çok etkiler, özellikle ilk kez gittiğim Nasrettin Hoca türbesi tüylerimi ürpertti. Hemen ayrılamadım, o güzel insanla türbesinin başında dua ettikten sonra gönülden konuştum, konuk oyuncu olsam da bu film bana yaradı' dedi...

22 Temmuz 2017 Cumartesi 13:46
Nasrettin Hoca'nın Ruhuna Okudu!
NASRETTİN HOCAYLA BULUŞTU

ESRA SÖNMEZER NASRETTİN HOCANIN RUHUNA FATİHA OKUDU!..

Sevilen oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer, TV 8 ekranlarında başlayacak olan programının çekimlerinden arta kalan zamanlarda oyunculuk sevdasından da vazgeçmiyor.

Konya, Akhisarda çekimleri devam eden Emre Çaltılı’nın yazıp yönettiği “Hayatta Olmaz” isimli komedi tarzındaki sinema filmine konuk oyuncu oldu. Oyuncu arkadaşı Derya Şen’in ricasını kırmayarak yoğun programı arasında Konya’da sinema filmine konuk olan Sönmezer, türbe ziyaretlerini de eksik etmedi.

Nasrettin Hoca türbesini ziyaret eden Esra Sönmezer “Türbe ziyaretleri beni çok etkiler, özellikle ilk kez gittiğim Nasrettin Hoca türbesi tüylerimi ürpertti. Hemen ayrılamadım, o güzel insanla türbesinin başında dua ettikten sonra gönülden konuştum, konuk oyuncu olsam da bu film bana yaradı” dedi.

“Hayatta Olmaz” isimli sinema filminin çekimleri tam gaz devam ederken sevilen oyuncu Esra Sönmezer Konya’ya tekrar gitmek istediğini dile getirdi. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv