ORGANİK 700.000'İ DEVİRDİ

Özgün, Anadolu rock senteziyle ortaya çıkan müzik alt yapısına Mine Dağ yorumu eseri tekrar gündeme getirdi. Son günlerde organik olmayan tıklanmalar sahip sanatçılara da 'Milli hassasiyetleri olan bir toplumuz. Sadece aşk yok, işte bunu gösterdim' dedi. Sosyal medyada büyük ilgi gören 'Çırpınırdı Karadeniz' isimli eser ve klip çalışması yasal olarak kısa bir süre içinde 700.000 tıklanmayı geçti.

27 Temmuz 2017 Perşembe 13:06
ORGANİK 700.000'İ DEVİRDİ
ÇIRPINIRDI KARADENİZ, ORGANİK 700.000'İ DEVİRDİ

“Çırpınırdı Karadeniz” isimli esere kattığı yorumuyla milli hassasiyetlere sahip herkesin ilgi odağı olan Mine Dağ, hızlı çıkışına devam ediyor.

Özgün, Anadolu rock senteziyle ortaya çıkan müzik alt yapısına Mine Dağ yorumu eseri tekrar gündeme getirdi. Son günlerde organik olmayan tıklanmalar sahip sanatçılara da “Milli hassasiyetleri olan bir toplumuz. Sadece aşk yok, işte bunu gösterdim” dedi.

Sosyal medyada büyük ilgi gören “Çırpınırdı Karadeniz” isimli eser ve klip çalışması yasal olarak kısa bir süre içinde 700.000 tıklanmayı geçti.

Milli hassasiyeti olan kişilerin Mine Dağ yorumuyla marşı olma yolunda ilerleyen “Çırpınırdı Karadeniz” başarılı yorumcuya da çıktığı yolda hız kazandırdı.

Bundan sonra tek şarkı yapıp digital ortamdan sevenleriyle paylaşacağını ifade eden Mine Dağ “Müzik dünyası artık proje işlere değer veriyor. Başarıya ulaşan her iş projedir. Ben gönlümdeki projeyi başarılı müzik adamlarıyla notalara döktüm, kısa zamanda gelen başarımın sebebi de bu” dedi. 


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv