Şebnem Arcan Fırtınası Esiyor!

Single çalışmasının ilk klip şarkısı “Sadakatin Yetmez” ile müzik dünyasındaki yoluna hızlı adımlarla devam eden Şebnem Arcan, “Şarkımın beğeni toplaması benim için gurur verici oldu” dedi.

26 Mart 2013 Salı 12:24
Şebnem Arcan Fırtınası Esiyor!

BABAM HAYRAN OLDUĞUM BİR SANATÇI

STS A - “Bundan Sonra Böyle” isimli single çalışmasının ilk klip şarkısı “Sadakatin Yetmez” ile müzik dünyasındaki yoluna hızlı adımlarla devam eden Şebnem Arcan, “Şarkımın beğeni toplaması benim için gurur verici oldu” dedi.

Sanat yaşantısına ufak yaşlarda babası Atilla Arcan sayesinde oyunculuk ile başlayan Şebnem Arcan, ”Yaptığım her işte babamı örnek aldım” dedi. Babası ile ilişkisini “Babam; sanatçı olarak hayran olduğum, dost olarak en güvendiğim insan” diyerek özetliyor. Baba sevgisi yüzünden evde kalabileceğini de sözlerine ekleyen Şebnem Arcan, “Bana kendisinden asla korkmamam gerektiğini, Allah sevgisi dahil her sevginin sonsuz güven ve samimiyetle, içtenlikle yaşanabileceğini öğreten adam.

Bir gün bir çocuğum olursa, babasının babam gibi olmasını, eşim olursa ruhunun babam kadar derin, kalbinin babam kadar güzel olmasını dilerim.” Derken “Babam gibisi var mı?” demeyi de ihmal etmedi.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv