Şehrin İlk İnternet Televizyonu 46 TV Oldu!

Kahramanmaraş 46 TV ile İlk İnternet Televizyonuna Kavuştu!

25 Ağustos 2017 Cuma 10:15
Şehrin İlk İnternet Televizyonu 46 TV Oldu!
46 TV İle Televizyon Cebe Girdi!

Kahramanmaraş’ın sosyal medya üzerinden yayına başlayan ilk ve tek internet televizyonu çok kısa sürede ülke de fenomen kanallar arasında yer almayı başardı. Dünya İşçi Bayramı Günü Olan 1 Mayıs 2017‘de yayın hayatına facebook ve youtube üzerinden merhaba diyen 46 TV, web sitesi üzerinden de yayına başladı.

Her hafta farklı konu ve konuklarıyla yerel ve ulusal basında gündem olmayı başaran 46 TV de medya âleminin ünlü yıldızları birer birer konuk olmaya başladı.
 
Yayına başladığı günden bugüne sosyal medya ağları üzerinde hedef kitlesine en âlâ yayıncılık anlayışında ve kalitesinde yayın sunan Kahramanmaraş 46 TV şehrin sivil toplum örgütleri arasında bir numara oldu. Her Pazar öğle kuşağında STK Haber Gündemiyle dikkat çeken ilgi odağı olmayı başaran TV kanalı www.46tv.net web adresiyle de hedef kitlesinin zirvesine doğru başarıyla yürümekte.

Kentten ülke gündemine sanatın yıldızlarının sesi olmayı başaran 46 TV, iş dünyasından sivil topluma, sanattan spora, aktüel magazinden kültür ve sağlıklı yaşama yıldızların sosyal mecrasında sesi oldu.

46 TV İZLEMEK İÇİN:
http://facebook.com/46tvofficial
https://www.youtube.com/46tvofficial
https://www.instagram.com/46tvofficial/
https://twitter.com/46tvofficial/
www.46tv.net


    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv