Tarzimon Hayata Tasarım Yapıyor

Tarzimon, tasarımı hayatının bir parçası haline getirenlere benzer ürünlerin sunulduğu zamanlarda incelikle tasarlanmış ürünleri sosyal ortamları ile beraber keşfetmenin ve keşifleri üzerinden puan kazanmanın heyecanını yaşatıyor.

13 Mart 2013 Çarşamba 09:37
Tarzimon Hayata Tasarım Yapıyor
Haber Merkezi - Türkiye’nin en yaratıcı tasarımcılarını ve ürünlerini bir araya getiren Tarzimon, kadın giyim, ayakkabı, aksesuar, çanta ve takısından erkek ayakkabı ve aksesuarlarına, telefon ve Ipad kılıfı gibi teknoloji aksesuarlarından ev ve ofis yaşantınızı renklendirecek mobilya, aydınlatma ve aksesuarlara kadar birçok eşsiz tasarım ve tasarımcıya ev sahipliği yapıyor.

Tarzimon’da kullanıcılar ürünleri çevrelerine önererek tarzlarını yansıtabiliyor. Her kullanıcıya özel “önerilerim” linklerinden bir ürün satıldığında kullanıcılar ürün fiyatının %10’u kadar puan kazanıyor ve bedava alışveriş yapabiliyor. Tasarım odaklı sosyal alışveriş platformu Tarzimon, sadece bir alışveriş sitesi değil, kullanıcıların profil sahibi olduğu ve profilleri ile birbirlerini ve son tasarımların ve tasarımcıların takip edildiği zevkli bir platform olma özelliği ile alışılagelmiş alışveriş sitelerinin arasından sıyrılıyor.

Tarzimon Hakkında
Tarzimon.com hayallerini gerçekleştirmek üzere yola çıkan tasarımcı ve mühendislerden oluşan tasarım tutkunu bir ekip olarak Gizem Koç, Şermin Özlem Turhan ve Hakan Kaynar tarafından kuruldu. Boğaziçi Üniversitesi HAYALET (BUHAYALET) Girişimcilik Platformu’nda seçilen 4 işletme arasında ve E-Tohum Girişimcilik Platformunda başarılı ilk 40 girişimin içinde yer alan Tarzimon.com tasarım ürünlerine odaklı sosyal bir alışveriş platformudur. Ekim 2012’den beri faaliyet gösteren ve 70’den fazla tasarımcıyla hizmet veren site tasarımcılarla tüketicileri aynı çatı altında buluşturuyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv