Türkan Şoray Gönül Kahvesinde!

SKM PROJECTS+’ın konsept geliştirme ve uygulamasını yaptığı Gönül Kahvesi Caddebostan - Bağdat Caddesi Şubesi, 24 Mart Pazar günü açılışını Türkan Şoray ile yapıyor.

21 Mart 2013 Perşembe 12:10
Türkan Şoray Gönül Kahvesinde!
STS A - 45 şubesiyle var olan Gönül Kahvesi yeni şubesini İstanbul Caddebostan’da açıyor. Özgün, kendine has, sıcak ve samimi ortam izlerini taşıyan Gönül Kahvesi CaddeBostan şubesinin konsept geliştirme ve uygulamasını SKM Projects+ Mimarlık şirketi gerçekleştirdi. Çeşit çeşit kahve türleriyle ve samimi atmosferiyle insanları evinde gibi hissettiren Gönül Kahvesi mimarisinde ağırlıklı olarak ahşap, doğal renkler ve sıcak malzemelere yer verildi.

Mekanda özellikle Anadolu motifleri ve aksesuarlarına rastlamak mümkün. SKM Project+ gibi kurumsal bir mimarlık şirketi ile çalışarak, bugüne kadar Samsun, Adapazarı, Adana, Çanakkale şubelerini açan Gönül Kahvesi; Bağdat Caddesi şubesinde Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Türkan Şoray’lı açılışı ile kalplere sesleniyor.

2000 yılında, Mimar Hakan Sekmen tarafından İstanbul’da kurulan SKM Projects+, perakende mimarisinde uzmanlaşmış dev mimar ve mühendislik kadrosu ile mağaza mimarisinde farklı bir vizyon yaratıyor. Gönül Kahvesi Caddebostan Şubesi, 24 Mart Pazar günü tüm tiryakileri Türkan Şoray ile kahve içmeye davet ediyor.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv