Twitter Performans Raporu Açıklandı!

60’tan fazla yayın kuruluşunun 7 günlük Twitter performansının değerlendirildiği araştırmaya göre Twitter kullanıcılarının en fazla ‘mention’ yaptığı gazete Hürriyet.

26 Şubat 2013 Salı 09:04
Twitter Performans Raporu Açıklandı!

 Türkiye’nin sosyal medya arşivi Sosyalmedya.in, 18-24 Şubat dönemiyle ilgili medya raporunu yayınladı. Haber odaklı yayıncılık yapan gazete, televizyon, ajans ve siteleri ele alan araştırma, medya kuruluşlarının sosyal medyadaki etkisini istatistiklerle ortaya koyuyor.

 

60’tan fazla yayın kuruluşunun 7 günlük Twitter performansının değerlendirildiği araştırmaya göre Twitter kullanıcılarının en fazla ‘mention’ yaptığı gazete Hürriyet. En fazla ‘mention’ alan haber kanalı ise NTV. Son dönemde sosyal medyayı etkili olarak kullanan Anadolu Ajansı da ajanslar arasında en çok konuşulan kuruluş durumunda. Ensonhaber.com ise haber siteleri arasında öncü durumda. Spor basınında ise liderlik Fanatik Gazetesi’nde.

 

Twitter kullanıcılarının paylaştığı haber linkleri sıralamasında ilk sırayı 28 bin 94 paylaşımla Hürriyet alırken en çok linki paylaşılan haber kanalı 9 bin 308 ile CNN Türk. Linkleri en çok paylaşılan ajans 6 bin 2 ile İhlas Haber Ajansı olurken, haber siteleri arasında 5 bin 569 paylaşımla Haber7.com birinciliği elde ediyor. Spor basını içerisinde linki en fazla paylaşılan ise 1138 ile Açık Mert Korkusuz.

 

Anahtar Kelimeler: Twitter Performans Raporu

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv