Uydu da Reyting: Çiğdem Doğangün

Kanal 60 televizyonunda Çiğdem Doğangün'ün partneri Cumali Atilla her Pazartesi bir başka zenginlikte 'Diyardan Diyara Türküler' programa imza atmakta. Geçtiğimiz Pazartesi saat 19.00 da yayınlanan programa tanınmış sanatçılardan Paşa Sökmez ve halk müziğinin Çerkez güzeli Mehtap Kaçar konuk oldu.

21 Mayıs 2018 Pazartesi 05:18
Uydu da Reyting: Çiğdem Doğangün
Uydu da Reyting: Çiğdem Doğangün

Popüler Türk halk müziği sanatçısı ve televizyon programı sunucusu sevilen sanatçı Çiğdem Doğangün kısa bir süre ara verdiği televizyon programına yeniden başlamasıyla uydu kanalları arasında en fazla seyirciyi ekrana çeken program olmayı başardı.

Alaturka popüler halk müziğinin güzel sesli yorumcusu festival ve şenliklerle ekstra gecelerinin assolisti Çiğdem Doğangün her program yaptığı kanalda reytingleri tavan yaptırıyor.Başarılı albüm çalışmasına imza atan ve profesyonel ekiplerle çalışan sevilen sanatçının klipleri ulusal müzk kanallarında 7 gün 24 saat dönüyor.

Kanal 60 televizyonunda Çiğdem Doğangün'ün partneri Cumali Atilla her Pazartesi bir başka zenginlikte "Diyardan Diyara Türküler" programa imza atmakta.

Geçtiğimiz Pazartesi saat 19.00 da yayınlanan programa tanınmış sanatçılardan Paşa Sökmez ve halk müziğinin Çerkez güzeli Mehtap Kaçar konuk oldu.

İki saati aşkın canlı yayınlanan "Diyardan Diyara Türküler" programına her hafta olduğu gibi yine izleyicinin sms ve telefon yağmuru santrali kilitledi.

Program da sevilen sanatçı Paşa Sökmez eserleriyle sahne performansıyla dikkat çekti.

Çerkez güzeli Sivaslı sevilen sanatçı sahne performansı programda izleyiciyle dialoğuyla ve türküleriyle televizyon izleyicisini ekrana kilitledi.

Programdan geriye kalan güzel kareler...


  Çiğdem Doğangün ile Cumali Atilla program sonrası kanal 60 televizyonunda program yapan sanatçı dostlarıyla birlikte geceye ölümsüz bir kare bıraktı.Objektiflere gülümsedi.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv