VMware’in Türkiye Ülke Müdürü oldu.

Bulut bilişim ve sanallaştırma alanında dünya lideri VMware, Türkiye ülke müdürlüğüne bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Mehmet Emrali’yi getirdi. Emrali, VMware’in bölgesel büyümesini hızlandırmak ve bulut pazarındaki liderliğini güçlendirmek için çalışacak.

11 Mart 2013 Pazartesi 15:30
VMware’in Türkiye Ülke Müdürü oldu.

Mehmet Emrali, VMware’in Türkiye Ülke Müdürü oldu. Dokuz yıldır SAP Türkiye’de çeşitli görevlerde bulunan Mehmet Emrali, sektördeki deneyimleri ile bundan böyle VMware’in Türkiye ve bölgedeki büyümesi için çalışacak.

VMware’in satış, hizmetler ve kanal etkinliklerini kapsayan operasyonlarının başarısından sorumlu olacak olan Emrali, doğrudan VMware Akdeniz Bölge Direktörü Shmulik Antebi’ye rapor edecek.2009 yılında bir süre MBIS Satış ve Pazarlama direktörlüğü görevini üstlendikten sonra 2010 yılında SAP Türkiye’ye geri döndü.

2010 -2012 yılları arasında Satış Direktörlüğü görevi ile eş zamanlı olarak Kanal ve İş Ortaklarından Sorumlu Yöneticilik görevini de yürüttü. Bu dönemde Emrali SAP Türkiye’nin Yönetim Ekibi’nde de yer aldı. Mehmet Emrali evli ve 2 çocuk babası. VMware Akdeniz Bölgesi Direktörü Shmulik Antebi, Mehmet Emrali’nin ülke müdürü olarak VMware Türkiye ekibine katılmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Antebi, kurumların dinamik sanallaştırılmış hizmetlerden yararlanarak kendi ana iş hedeflerinde başarıyı yakalamak için uğraştıkları dönemde, Emrali’nin sektördeki geniş bilgi birikimi ve deneyimi ile VMware’in Türkiye’deki ve bölgedeki çalışmalarına önemli katkıda bulunacağına inancının tam olduğunu söyledi.

VMware Türkiye Ülke Müdürü Mehmet Emrali de, Türkiye’de heyecan verici bir dönem yaşanırken VMware ekibine katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Emrali, “Her yıl güçlü büyüme kaydeden ve müşteri memnuniyetini artırmak için sürekli çalışan bir şirkette çalışacak olmak beni heyecanlandırıyor.

Bulut temel IT altyapısı standardı olarak ortaya çıktıkça sektörde büyük bir ivme görüyoruz. VMware olarak Yazılım Tabanlı Veri Merkezi platformumuzla kurumların hem IT hem de iş operasyonlarını dönüştürmelerine yardımcı olmak için kendimizi çok iyi konumluyoruz” diye konuştu.

STS A

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv