Yalçın Menteş Çalışmayı Çok Özledim!

Bostancı Romatem Fizik Tedavi Merkezi'nde sağ ayağı kesildikten sonra protezle 3,5 yıldır fizik tedavisi gören Yalçın Menteş'ten sevindirici haber var...

31 Ocak 2017 Salı 14:46
Yalçın Menteş Çalışmayı Çok Özledim!
YALÇIN MENTEŞ'TEN İYİ HABER VAR

Bostancı Romatem Fizik Tedavi Merkezi'nde sağ ayağı kesildikten sonra protezle 3,5 yıldır fizik tedavisi gören Yalçın Menteş'ten sevindirici haber var..

Kendisini hastahanede ziyaret eden gazeteci Tahir Yaman'a müjdeli haberi veren sanatçı,'' Bağımsız olarak yürümeme az kaldı.Çok yakında tek başıma yürüyebileceğim''dedi.İnsanların kendisini çok üzdüğünü,ilgisiz kaldığını belirten Yalçın Menteş'',Tiyatroyu,sahneleri,kameraları kısaca her şeyi özledim.Ben de artık çalışmak istiyorum''dedi.

Menteş, ''Bu meslekte büyüğüm fazla kilolarından iki yıl oynadı.Ayakta tek karesi bile yok.Bana da rol verebilirler'şeklinde konuştu.Hazıra dağ dayanmıyor.


Ünlü oyuncu protez bacağıyla daha sağlıklı görünüme kavuştu..Setleri özleyen sanatçı çağrı da bulundu..Tedavi merkezinden taburcu olurken kendisine hizmette kusur etmeyen hastane çalışanları ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Havadistürk

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv