Yasemin Karamisa Kanal34 İle Anlaştı!

Tanınmış sporcu,manken,sunucu ve yapımcı Yasemin Karamisa yeni bir dünya televizyonu mottosuyla ülkenin çok uluslu izleyici kitlesine sahip tek televizyonu www.kanal34.tv ailesine katıldı.

10 Mart 2018 Cumartesi 21:56
Yasemin Karamisa Kanal34 İle Anlaştı!
'Yasemin ile Uğurlu Dakikalar'
Kanal 34 Televizyonunda!..


Geçtiğimiz hafta 'Yeni Bir Dünya Televizyonu' mottosuyla çok uluslu yayın yapan Kanal 34 televizyonu ile anlaşan ve 'Yasemin ile Uğurlu Dakikalar' adlı programın sunuculuğunu da üstlenen Yasemin Karamisa "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"'nde Kanal 34 izleyicisiyle buluştu.

Düzgün fiziği,sporcu kimliği, kick box ile tekvando eğitimi almış başarılı manken ve yapımcı Yasemin Karamisa 'Yasemin ile Uğurlu Dakikalar' adlı programı için kanal 34 televizyonu yönetim kurulu başkanı Adil Koçalan ile anlaşma imzaladı. Kanal34 ailesine katıldı.

Her geçen daha usta ve tanınmış programcılarla kadrosunu güçlendiren kanal 34 ailesine katılan başarılı yapımcı ve sunucu Yasemin Karamisa daha ilk programında izleyicisinden tam not aldı. 

Öyle ki izleyicisi Karamisa 'Yasemin ile Uğurlu Dakikalar' programını sms, sosyal medya mesajları telefon yağmuruna tuttu.

Başarılı yapımcı Yasemin Karamisa sunuculuğunu da üstelendiği " YASEMİN İLE UĞURLU DAKİKALAR " Programı hakkında merak ettiğiniz sorulara instagram.com/yasemin_karamisa adresini takip ederek öğrenebilirsiniz.

Kanal 34 Televizyonu yayın ağı: http://www.kanal34.tv

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv