Zamansız Ordu Günlerine Ses Verdi…

Televizyon kanallarında ve radyo da hazırlayıp sunduğu Zamansız Yağmurlar programıyla bir Ordu klasiği haline gelen Zamansız Mehmet önceki gün İstanbul Maltepe 4 gün boyunca 25 sanatçının sahne aldığı Ordu Burada İstanbul da organizasyonuna sesiyle hayat verdi. Ordu Günleri kapanışı akabinde TV 52 de canlı canlı Zamansız Yağmurlar programında Öykü Ambalajın katkılarıyla birbirinden değerli konuklarını ağırladı.

08 Kasım 2016 Salı 05:26
Zamansız Ordu Günlerine Ses Verdi…
Ordu Günlerine Ses Verdi…

Televizyon kanallarında ve radyo da hazırlayıp sunduğu Zamansız Yağmurlar programıyla bir Ordu klasiği haline gelen Zamansız Mehmet önceki gün İstanbul Maltepe 4 gün boyunca 25 sanatçının sahne aldığı Ordu Burada İstanbul da organizasyonuna sesiyle hayat verdi. Plaketle de ödüllendirildi.

Açılışına üst düzey siyasi protokolün katıldığı Ordu Günlerini başarıyla sunan Zamansız Mehmet, Pazar akşamı da Karadeniz bölgesinin çeyrek asır kesintisiz yayın yapan televizyonu tv 52 de Zamansız Yağmurlar programını sundu.

TV 52’nin İstanbul da Cuma günü açılışı gerçekleştirilen devasa stüdyosunda ilk canlı yayın program olarak tarihe geçen Zamansız Yağmurlar programına genç şair Nurşen Karayanız, Türk Tasavvuf Müziği sanatçısı Turan Turgut ve Beşir Derneği Küçükköy Şube Başkanı Arif Akbaş konuk oldu.

Öykü ambalajın katkılarıyla hazırlanıp sunulan programda sosyal konular konuşulurken şiirler ve tasavvuf ezgileriyle izleyicisine keyif dolu anlar yaşattı.

15 Kasımda tüm Türkiye de ulusal ve bölgesel müzik kanallarında yayınlanacak “Yakışır Sana” klibi eşliğinde şiirler okuyan Zamansız Mehmet yayında birde sürpriz yaparak Kâğıthane Belediyesi Meclis Üyesi ve Ordulular Platformu Başkanı Gülcan Özkaya’nın ikinci albümünde okumasını koyması için yazdığı şiirini okudu. Sms yağmuruna tutuldu.Kanalın telefonları kilitlendi. Sosyal medya hesabına mesaj yağdı.

Geçtiğimiz ay yeni romanı Tuana’dan Mina’ya Kabuksuz Yara okuyucusuyla buluşturan şair yazar Nurşen Karayanız program konuğu olmamasına rağmen yayına sürpriz yaptı. Yayında şiirler okudu. Konuklara kitabını hediye etti. Yazarın Ordu Günlerinde kitap tanıtım standına açılışa katılan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da uğradı. 

Beşir Derneği Başkanı Arif Akbaş Küçükköy şubesi olarak neler yaptıklarını ve genel merkezleri koordinasyonuyla yurttaşlarımıza ne tür hizmetler sunduklarını, neler yaptıklarını anlattı.

Türk Tasavvuf Müziği Ses Sanatçısı Turan Turgut gönüllere taht kuran tasavvuf musikileri okurken programın ilerleyen saatlerinde sanat musikisinden eserler de okudu.

Farklı bir yayın formatında yayınlanan Zamansız Yağmurlar programı 75 dakikalık canlı yayınla son buldu.

Haber:Havadistürk
Foto  : Üçyol Beldesi - Ahmet Özdamar

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv