Zumba With Oritla kurtul!

Son zamanlarda stres dolu yaşamdan kaynaklanan ve buna bağlı beslenme bozukluğunun yol açtığı fazla kilolardan artık “Zumba With Orit” ile kurtulunuyor.

20 Mart 2013 Çarşamba 01:09
Zumba With Oritla kurtul!
STS A -Yeşilçam’ın unutulmaz ismi gamzeli güzel Bahar Öztan ve yeni dönemin gözde oyuncularından Neslihan Aka, form tutmak amaçlı ZUMBA WİTH ORİT tutkunu oldular.

Her geçen gün formunu korumak isteyen kadın ya da erkekler tarafından tercih edilen egzersiz en gözde zayıflama yöntemi oldu. Clupsporium bünyesinde yapılan egzersizler, konunun uzmanı Orit Habip eğitmenliğinde her geçen gün artan talep ile devam ediliyor. Uzman çalıştırıcı Orit Habib, “ZUMBA WİTH ORİT her yaştan kişinin yapabileceği, esneklik, konsantrasyon, kilo problemlerinin yanında sıkı bir vücuda sahip olabilmek için bir çok kişi tarafından tercih ediliyor” dedi. “ZUMBA WİTH ORİT yapanların her seansta vücudunun mutluluk hormonu da salgıladığını söyleyen Orit Habib, özellikle görsel sanatlarda yer alan ve stresli işlerle uğraşan herkesin bu egzersiz şekline ihtiyacı olduğunu söyledi. Yeşilçam’ın gamzeli güzeli Bahar Öztan ve Neslihan Aka “Yaptığımız iş hem stresli hem de görsellik isteyen bir yapıda, haftanın 2 günü hem moral depoluyor hem de fazlalıklarımızdan kurtuluyoruz dediler.

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv