Moda Modern MODGREY Mottosu ile Yola Çıktı

2017 İlkbahar/Yaz özel koleksiyonunun tanıtımı için 11 Şubat'ta özel olarak davet edildiği Pure London Fashion Week'te sahnede hem modayı hem de Türkiye’yi gururla temsil eden, danışmanı Hülya Aslan’ın da zevkle üzerinde taşıdığı MODGREY açılımlarına devam ediyor.

10 Mayıs 2017 Çarşamba 14:38
Moda Modern MODGREY Mottosu ile Yola Çıktı
Moda Modern MODGREY

Son dönemde adından sıkça söz edilen bir marka var, kadın giyim markası MODGREY.

HAVADİS TÜRK - Moda Modern MODGREY mottosu ile yola çıkan MODGREY kısa süre içerisinde global bir marka olma yolundaki hedeflerine ulaşacak gibi gözüküyor. Biz modanın grisiyiz fikri ile yola çıkan MODGREY’in hem kurucuları hem de asli tasarımcıları Aslı Hanım - Herdem Hanım “Amacımız her kadına özel hissettirebilecek, onlar için her sezon özel tasarlanmış, modern ama aynı zamanda örf ve adetlerimize, kültürümüze uygun koleksiyonlar üretmek. O yüzden biz kendimize modanın grisi diyoruz çünkü siyah ile beyazın ortasındayız. Modanın içindeyiz, örflerimizi biliyoruz ve moderniz” diyorlar.

2017 İlkbahar/Yaz özel koleksiyonunun duyurulmasının hemen ardın özel davet alarak Pure London Fashion Week'te sahnede yer alan ve tüm koleksiyon tasarımlarını sergileyen MODGREY hem global hem de yerel olarak övgü dolu sözleri toplamayı başardı. Londra’dan övgü dolu sözlerle dönen MODGREY Acıbadem’deki ana mağazası ve Bomonti’deki Showroom’u dışında Türkiye’nin bir çok yerinde ulaşılabilir duruma geldi.

Türkiye dışında şuan, Londra, Hollanda ve Almanya’da satış noktası olan MODGREY, www.modgrey.com sitesi ile Türkiye’ye dijital olarak hizmet verirken çok yakında Dubai, Kuveyt ve Katar’da yeni satış noktalarını duyuracak. Önümüzdeki aylarda aynı zamanda dijitalde de global satışa başlayacak MODGREY her sezon özel olarak hazırlanan koleksiyonları ile kadınların yeni gözdesi olmaya aday markalardan biri haline geldi.

MODGREY’in aynı zamanda danışmanı olan ve uzun süredir birlikte çalıştıkları dijital fenomen Hülya Aslan’da “Günümüzde kadınlarımız artık hem örf ve adetlerine göre giyinmeye çok dikkat ederken, bir yandan da hem global trendleri takip ediyorlar hem de modern gözükmek istiyorlar. Özellikle bu alanda MODGREY çok büyük bir açığı kapadı. Hem özel koleksiyonları ve inanılmaz modern ve güzel çizgileri ile bizlere çok güzel seçenekler sunuyor hem de örflerimize göre giyinmemizi de sağlıyor. Günlük hayatımda da sürekli olarak rahatlıkla ve çok severek giydiğim bir marka halide geldi.” dedi. 

MODGREY Hakkında: Türk Moda sektörüne hızlı bir giriş yapan MODGREY, global bir marka olma yolundaki hedeflerine sektörde yaptığı büyük yatırımlar sayesinde emin adımlarla ilerlemektedir. Marka, trendleri takip eden, yüksek moda anlayışına sahip, cesur, modern ve modest tasarımlar arayan bayanlara hizmet vermek amacıyla Türkiye’nin ilk Modest Departman Mağazası'nı İstanbul'da açmıştır.

Tasarımı ve tarzıyla alışılmış klasik çizginin dışında zamansız koleksiyonlar çıkaran MODGREY, modern çizgisi ve modest moda anlayışıyla sektörde farklı bir yer almaktadır. Her bireyin kendine özgü zevki ve kendine özgü tercihi olduğundan yola çıkılarak hazırlanan tasarımlar, geleneksel ve klasik çizgideki modellerden ziyade hanımlara alışılmışın dışında, modern, estetik ve şık alternatifler sunmaktadır.

Moda, Modern kavramlarını harmanlayıp bir araya getiren MODGREY, sıra dışı tasarımları, eğitimli satış personeli ile İstanbul'un güzide semtlerinden Acıbadem’de açtığı mağazası ve Bomonti'deki Showroom’unda birbirinden şık ve birbirinden farklı koleksiyonları tek çatı altında müşterileriyle buluşturmakta, ayrıca Modgrey.com Online Mağazası ile de moda severlere eşsiz bir tasarım dünyası sunmaktadır.

www.modgrey.com

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv