Modanisa.com Mercedes –Benz Kazandırıyor!

Türkiye’nin ilk online muhafazakar alışveriş sitesi Modanisa.com’da hareketli günler başlıyor. 1Kasım - 15 Aralık tarihleri arasında Modanisa.com’dan her 50 TL’lik alışveriş Mercedes-Benz A180 kazanma şansı sunuyor!

29 Ekim 2016 Cumartesi 12:17
Modanisa.com Mercedes –Benz Kazandırıyor!
Modanisa.com Mercedes –Benz Kazandırıyor!

Türkiye’nin ilk online muhafazakar alışveriş sitesi "Modanisa.com" ’da hareketli günler başlıyor. 1Kasım - 15 Aralık tarihleri arasında Modanisa.com’dan her 50 TL’lik alışveriş Mercedes-Benz A180 kazanma şansı sunuyor!

Dünyanın en büyük muhafazakar online alışveriş sitesi Modanisa.com, Kasım ayına takipçilerinin ayağını yerden kesecek bir kampanya ile merhaba diyor. 300 farklı marka ile 30 binden fazla seçenek sunan Modanisa.com, yeni kampanyası ile 1Kasım -15 Aralık tarihleri arasında her 50 TL’lik alışverişe Mercedes-Benz A180 kazanmak için bir çekiliş hakkı veriyor.

Modanisa.com’un özel kampanyası kapsamında yaptığınız her 50 TL’lik alışveriş sizi Mercedes – Benz A180 kazanma şansına daha da yaklaştıracak. Bu ödüle sahip olma fırsatını yakalamak için tek yapmanız gereken Modanisa.com’dan ya da Modanisa mobil uygulamasından alışveriş yapmak.

Yenilikçi ve modern bakış açısıyla sektöre yeni bir soluk kazandıran Modanisa.com, şu anda web sitesi ve mobil uygulamasıyla 5 farklı dilde, ayda 9 milyon ziyaretçiye ulaşıyor. Tesettür modasına yön veren bir marka haline gelen Modanisa, başarılı modacılar ve genç tasarımcıların yanı sıra Annah Hariri, Anniesa Hasibuan, Rabia Z gibi dünya çapında ünlü tesettür tasarımcılarıyla da çalışıyor.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv