Muhafazakâr Modacı Deniz'den Âlâ Koleksiyon

Tasarımlarında Anadolu'nun bereketli coğrafyasında üretilen yüzde yüz yerli kumaşları tercih eden şimal yıldızı başarılı genç modacı Deniz Korkunç, İstanbul'un Anadolu yakasında muhafazakar kesimin yoğun nüfusunun yaşadığı Pendik'te home ofisinde gecenin mavi sessizliğinde tasarladığı birbirinden şık kıyafetlerin modellerini çiziyor. Ağırlıklı olarak ısmarlama terzi mantığında çalışan modacının farkı imzasını attığı koleksiyonlarda kullandığı farklı çizgilerle dikkat çekiyor...

25 Kasım 2017 Cumartesi 05:55
Muhafazakâr Modacı Deniz'den Âlâ Koleksiyon
Muhafazakâr Kesimin Âlâ Modacısı Oldu!

Muhafazakar moda aleminin şimal yıldızı modacı Deniz Korkunç, tesettürden abiyeye, günlük giysilerden gelinliklere farklı tasarım çizgileriyle kısa sürede moda severlerin ilgi odağındaki isim olmayı başardı.

Tasarımlarında Anadolu'nun bereketli coğrafyasında üretilen yüzde yüz yerli kumaşları tercih eden şimal yıldızı başarılı genç modacı Deniz Korkunç, İstanbul'un Anadolu yakasında muhafazakar kesimin yoğun nüfusunun yaşadığı Pendik'te home ofisinde gecenin mavi sessizliğinde tasarladığı birbirinden şık kıyafetlerin modellerini çiziyor. Ağırlıklı olarak ısmarlama terzi mantığında çalışan modacının farkı imzasını attığı koleksiyonlarda kullandığı farklı çizgilerle dikkat çekiyor.

Daha yolun başında olan "DenizStilHome" markasının yaratıcısı tasarımcı modelist modacı Deniz Korkunç, günümüz teknolojisinin en önemli pazarlama ağı olan sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor.

Siparişlerini sosyal medya üzerinden alan şimal yıldızı göz kamaştıran tasarımları, kendi atölyesinde diktiği ürünler de tercih ettiği kumaşlar ve kıyafetlerde kullandığı renkler önümüzdeki bir kaç yıla ülke moda gündemine oturacağının bir olsa gerek.

Tesettür giyim modasından gündelik giyim ve abiye de #denizstilhome markasıyla yıldızı gün geçtikçe bir başka parlayan tasarımcı modelist Deniz Korkunç'un âlâ koleksiyonlarını görmek,incelemek ve ısmarlama yapmak isterseniz instagram da @denizstilhome adresini takibe almaları hashtag altına yorum yazmaları yeterli olacak.

Önümüzdeki yıl yapacağı defile öncesi istanbul'un gözde semtlerinde moda evi arayışına giren şimalın yıldızı modacı Deniz Korkunç, sürekli bir arayış içerisinde dünya modasının yakından takip ediyor.

Şehrinde düzenlenen defilelere organizasyonlara mutlaka katılıyor.

Yenilikleri tasarımlarına yansıtıyor.Muhafazakar kesim modacıları arasından yepyeni bir yıldız doğuyor.
 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv