Perfect Models Of Turkey 2017 Lansmanı

Perfect Models Of Turkey modelleri yüzlerce başvuru sonrasında elemeleri geçerek 15 bay- bayan finalist arasına kalan adaylar olarak basına tanıtıldı...

11 Ocak 2017 Çarşamba 12:41
Perfect Models Of Turkey 2017 Lansmanı
PERFECT MODELS OF TURKEY 2017...GERİ SAYIM BAŞLIYOR..


PERFECT MODELS OF TURKEY 2017 FİNAL ÖNCESİ BASIN LANSMANI YAPILDI


Perfect Models Of Turkey modelleri yüzlerce başvuru sonrasında elemeleri geçerek 15 bay- bayan finalist arasına kalan adaylar olarak basına tanıtıldı


'La maison hotel Sponsorluğunda bu yıl 2.kez yapılacak olan Perfect Models Of Turkey 2017 Yarışmasının final öncesi basın Lansmanı 27 Aralık perşembe günü ,iş ve sanat dünyasından bir çok davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi. Perfect Models Of Turkey 2017 gecesinde basın mensuplarınında yer aldığı gecenin açılış konuşmasını ‘Sahra Işık sunumuyla birlikte Gecenin Organizatörlüğünü de gerçekleştirecek olan Perfect Models of Turkey Kurucu Başkanı Kemal Topuz ,profesyonel ekipleriyle çok büyük bir titizlikle hazırlandıklarını ve yoğun çalışmalardan sonra basın lansmanını gerçekleştirdiklerini söylediler


HEYCAN DORUKTA 

Final öncesi basın mensuplarına poz veren büyük final için hazırlıklarını yapan finalist adayları basın mensuplarının ve ünlü bir çok ismin katıldığı tanıtım kokteylinde finalist adaylarının heyecanı dikkatlerden kaçmadı.


Gün Medya Grubunun yaptığı organizasyonda sevilen pop sanatçısı Cüneyt Tek 'te yeni albümün de yer alan en sevilen şarkılarından biri olan " Gel Gel" adlı şarkısı ile renklendirdiği gecede gelen misafirlere eğlenceli anlar yaşattı.Şarkısını yarışmanın finalistleriyle hep birlikte söyleyen Tek , basın mensuplarının yaptığı özel röportaj da süpriz açıklama da bulundu.Yeni Şarkısının video klibini Perfect Models Of Turkey 2017 Finalistleriyle birlikte çekeceğini de basın önünde duyurmuş oldu.


Jüride yer alan Mayadroom ajans sahibi Mevlüt dede ve model yarışmasının Başkanı ve organizatörü Kemal topuz ülke birlik ve beraberlik mesajları verdi organizayonu 15 Temmuz şehitlerine armağan etti.


Perfect models of turkey 2017 final gecesinin;

Koreografi ;Asil Çağıl,Sanat yönetmeni Çağlar Paliç,Make up Aygün Ay Beauty,Modacılar Şinasi Günaydın,Sabiha Alakuşu 

Final gecesinin sunucusu Süpriz Ünlü bir İsim tarafından gerçekleştireilecek.

Yeni Albümüyle Cüneyt TEK , Nilay DORSA ve Sosyal Medyada en çok paylaşım yapılan şarkı "SONDEFA" ile Cem SARAÇ 'ta Konuk Sanatçı olarak Final Gecesinde şarkısını seslendirecek.

Ocak,Şubat Ayı gibi Finali gerçekleşecek olan Perfect models of turkey 2017 şimdiden Yarışmacıları ve ekibini heyecanı sardı.

Juride bulunan bazı isimler, Erhan Kozan ,Tuba Özay,Metin Yıldız, Esra Sönmezer,Emre Kaya , Nilay Dorsa,Turgay Kıran,Şimal Cemile Saraç ,Derya Şen,Nurcan Sabur,Cüneyt Tek,Berrak Deniz,Tuğçe Aral,Ruhi Anılan,Mevlüt Dede,Evren Yaşlak,Evrim Yaşlak,Ali Günaydın,Koray Aksu,Fuat Cingiler,Önder Öğüç,Sara Koçoğlu,Ali Aygün ve Perfect models of turkey Başkanı Kemal Topuz ‘Yer alıyor.

havadistürk 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv