Podyum Dünyası Starlarını Seçecek!

Türk magazin âleminin tanınmış usta gazetecilerinden Fethi Demirkol'un yönetimindeki FD Medya tarafından 24 Ekim tarihinde Fulya Sanat Merkezinde yapılacak Star Mr and Ms Güzellik Yarışması, podyum ve sinema dünyasının yeni erkek ve kadın starlarını seçecek.

24 Haziran 2017 Cumartesi 22:51
Podyum Dünyası Starlarını Seçecek!
Podyum Dünyası KRAL ve KRALİÇE'sini Seçecek!

HAVADİSTÜRK - Ü
lkemizde magazin âleminin tanınmış usta gazetecilerinden Fethi Demirkol'un yönetimindeki FD Medya tarafından 24 Ekim tarihinde Fulya Sanat Merkezinde yapılacak Star Mr and Ms Güzellik Yarışması, podyum ve sinema dünyasının yeni erkek ve kadın starlarını seçecek.

Star Mr and Ms Güzellik Yarışması adaylara başarı dolu bir gelecek vaat ediyor

Deneyimli usta gazeteci ve medya patronu Fethi Demirkol yönetimindeki FD Medya tarafından organize edilen Star Mr and Mrs Güzellik Yarışması, podyum ve sinema dünyasına yeni starlar kazandırmaya hazırlanıyor.

İstanbul Beşiktaş'ta Fulya Sanat Merkezi'nde 24 Ekim'de düzenlenecek olan yarışma Genç TV'den canlı olarak yayınlanacak.

Final gecesine 500 seçkin davetlinin katılacağı yarışma da "kral ve kraliçe" seçilecek olan kişiler otomobille ödüllendirilecek.

Ünlü Koreograf Ferhan Aral'ın direktörlüğünü yapacağı yarışmanın yönetim kadrosunda marka ve stil danışmanı Onur Hazar, fotoğrafçı Ali Eşitmez ve güzellik bakım uzmanı Emsal Doğan'ın yanı sıra moda, sinema ve basın dünyasının gibi tanınmış isimler jüri koltuğuna oturacak.

Son başvuru tarihinin 30 Eylül 2017 olacağı yarışmaya 16 – 28 yaş arası Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kadın ve erkekler katılabiliyor. Henüz 18 yaşını doldurmamış adayların ebeveynlerinden noter onaylı muvafakat belgesi almaları zorunlu.

Başvuru formunu dolduran adayların 1 portre ve 1 mayolu çekilmiş boy fotoğrafını başvuru formuna eklemeleri gerekiyor. Ön eleme sonrası 100 adayın yarı final için davet edileceği yarışmanın seçici kurulu 16 kadın ve 16 erkek finalist ve 4 yedek
finalisti belirleyecek.


 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv