VEKİL ERDEM MODAEVİNİ DUALARLA AÇTI

Ak Parti İstanbul milletvekili Ekrem Erdem, Suat- Özgül Özbek çiftinin Üsküdar'daki modaevinin açılışını yaptı.

02 Mayıs 2017 Salı 12:20
VEKİL ERDEM MODAEVİNİ DUALARLA AÇTI
VEKİL ERDEM MODAEVİNİ DUALARLA AÇTI

Ak Parti İstanbul milletvekili Ekrem Erdem, Suat- Özgül Özbek çiftinin Üsküdar'daki modaevinin açılışını yaptı.

HAVADİS TÜRK - Dilek Birgen'in sahipliğinde Özgül Özbek, Seda Vural ve Gülsüm Elkhatroushi ve Magic From koleksiyonun tanıtıldığı mağaza kapılarını önceki gün resmi açılışla kapılarını açtı.

Açılışa Ak Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, eşi Dursune Ekrem, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Müsiad Pakistan Şube Başkanı Abdülkadir Turan ve Seda Vural katıldı.

Suat ve Özgül Özbek çiftinin hizmete giren modaevinin açılışını "Ya Allah Bismillah" diyerek kurdeleyi keserek açılışı yapan milletvekili Ekrem Erdem, istikrarın olduğu yerde yatırımların güvenle yapıldığını ve bu nedenle Cumhurbaşkanı hükümet sisteminin önemine vurgu yaparak "Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminden sonra böyle bir açılışı önemsiyorum. Biz bu sistemi anlatırken üzerinde durduğumuz konulardan biri inşallah bu sistem kabul edilecek ve sonra ekonomi daha güzel olacak. 16 Nisan'dan bu güne kadar gerçekten borsada, döviz piyasasında gelişmeler güzellikler gösteriyor, bahar havası yaşanıyor. Ne kadar haklı olduğumuzu görüyoruz. İstikrarın olduğu yerde işler iyi olur, yatırımlar daha güvenle yapılır. O bakımdan istikrarlı bir dönemin başlangıcı olması böyle bir müesseseyi açmayı anlamlı görüyorum. Değerli hemşerimi de tebrik ediyorum bu bir bakıma istikrara yatırımdır. İnanıyorum ki ülkenin geleceği daha güzel olacak biz istikrarsızlıktan parlamenter sistemin konumu gereği sık sık hükümet kurmalar, Türkiye'yi ciddi sıkıntılara sokmuştur. 15 yıl içinde Ak Parti'nin iktidarda bulunduğu dönemde istikrar aslında bizim başarımızın önemli sebebidir, istikrar olmasa biz de başarılı olamazdık. Şimdi Cumhurbaşkanı hükümet sistemiyle sık sık hükûmet değişiklikleri olmayacak, beş yılda bir seçim olacak bu da istikrar, yatırım, iş demektir. Buradaki müesseseler gibi başka yerlerin sayısının artması demektir" diye konuştu.

Cumhurbaşkanımız partizanlık yapmadı
Erdem, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın tekrar Ak Parti'nin başına geçmesiyle ilgili soru üzerine ise "İnşallah Cumhurbaşkanımız kurucusu olduğu partiye tekrar üye olarak dönmüş olacak bu demokrasimiz adına da önemli bir gelişme diye düşünüyorum. Hep cumhurbaşkanlarının herhangi bir partili olmamakla bağımsız olduğu söylenir ama bu gerçekte doğru değil. Kendimizi kandırmaktan başka birşey değil. Geçmişte de cumhurbaşkanları siyasi partilerle ilişkileri sözde yoktu gibi ama uygulamalarına baktığım zaman bir partiyle ilişkili olmaktan çok partizanca tavırlarla olduğunu gördük ama cumhurbaşkanımızın Türk siyasetinde yer aldığı günden bu yana yaptığı uygulamalara baktığınız zaman gerçekten adil olduğunu ve uygulamalarında partizanlık yapmadığına toplumun tamamı şahit. Dolayısıyla cumhurbaşkanının partiye girmesi bir kazanç diye düşünüyorum. Cumhurbaşkanımızla uzun bir siyasi yürüyüşümüz var daha kendileri İstanbul'da İl Başkanlığı döneminde beraberdik uzun müddet yardımcılığını yaptım tekrar aramızda olmasını partimiz adına sevindirici onur verici buluyorum" sözlerini kullandı.

Erdem ayrıca 1 Mayıs'ın önümüzdeki yıllarda daha kardeşçe ve bayram havasında geçmesini temenni ettiğini sözlerine ekleyip "Bütün arzumuz 1 Mayıs'ın ismine yaraşır bayram gibi yaşanması. İnanıyorum ki her geçen gün toplumumuzun bu noktada duyarlılığı olgunlaşıyor gelecek yıllarda daha kardeşçe daha bayram havasında yaşanır diye diliyorum" dedi. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv