Ari Barokas: Yalnızlık Kanında Var

Albümün ilk videosu 'Yalnızlık Kanında Var' şarkısı için çekildi ve videonun yönetmen koltuğunda Çağlar Kanzık oturuyor. Hepimizin her insan gibi yaşadığı yalnızlığa vurgu yapılan videoda, sıradan insanların yanısıra Ari Barokas ve müzisyen ekibi de yer alıyor.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 18:54
Ari Barokas: Yalnızlık Kanında Var
ARİ BAROKAS İLK KLİP

Ari Barokas diyor ki;


İmkansız Uğruna Koştun Yeter...
Dünyanın Halinden Halin Beter...


DUMAN grubunun üyesi Ari Barokas'ın solo albümü ''Lafıma Gücenme'' Şubat 2018'de raflarda ve dijital mecralarda yerini almış ve oldukça ses getirmişti.

Bu albümün ilk videosu ''Yalnızlık Kanında Var'' şarkısı için çekildi ve videonun yönetmen koltuğunda Çağlar Kanzık oturuyor. Hepimizin her insan gibi yaşadığı yalnızlığa vurgu yapılan videoda, sıradan insanların yanısıra Ari Barokas ve müzisyen ekibi de yer alıyor.

Davulda DUMAN'dan tanıdığımız Mehmet Demirdelen, akustik gitarda Utku İnan ve kontrbasta Etkin Bilgin'in de yer aldığı video tüm dijital kanallar ve müzik televizyonlarında yarın dönmeye başlayacak.

Başarılı fotoğrafçı ve yönetmen Çağlar Kanzık, daha önce DUMAN, Kaan Tangöze, Gaye Su Akyol, Deniz Tekin gibi birçok müzisyenin videolarına imza atmıştı. 

Ari Barokas solo albümünün ilk konserini de 6 Haziran 2018 akşamı Kadıköy Baba Sahne'de verecek. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv