AVUSTRALYA’DA SÜPER STAR

Avustralya’da sahne aldığı yerlerde Türkçe eserler seslendirmesine karşın, vatandaşlarımızın dışında yabancılardan da ilgi görmesi sanatçıya büyük mutluluk veriyor. 'Müziğin dili yoktur' sözüne gönülden inandığını ifade eden Zafer, uçakla ülkemizden 24 saat uzakta bir ülkede bunu ispatladığını da dile getirdi.

26 Ocak 2018 Cuma 12:23
AVUSTRALYA’DA SÜPER STAR
ZAFER, AVUSTRALYA’DA SÜPER STAR!

Fantezi müzik tarzındaki “Unutamazsın” isimli albümü ve klip şarkısıyla bir anda dikkatleri üzerine toplayan Zafer, gördüğü ilgiden çok memnun görünüyor.

Avustralya’da sahne aldığı yerlerde Türkçe eserler seslendirmesine karşın, vatandaşlarımızın dışında yabancılardan da ilgi görmesi sanatçıya büyük mutluluk veriyor.

“Müziğin dili yoktur” sözüne gönülden inandığını ifade eden Zafer, uçakla ülkemizden 24 saat uzakta bir ülkede bunu ispatladığını da dile getirdi.

Avustralyalı hanımların ilgi odağı olan ve sahne aldığı yerler bayan hayranları tarafından doldurulurken Zafer “Halayımızı, çiftetellimizi, göbek dansını sahneden buradaki yabancı hanımlara öğretiyorum, bizim kültürümüze hayranlar. Maalesef gençlerimizde ise durum tam tersi. Dünya bize hayranken onlar Avrupalıyı taklit ediyor.” dedi.

Avustralya’nın süper starı Zafer, gördüğü yoğun ilgiye karşın ülkesine dönmek istediğini ve müzik yaşantısını Türkiye’de sürdürmek arzusunda olduğunu da belirtti. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv