AYDİLGE’DEN YENİ ALBÜM

Müzik camiasında birbirine benzeyen şarkılar ve sesler içerisinde 'kendi' olarak kalmanın zor ama onurlu bir yolculuk olduğunu dile getiren sanatçı Aydilge, Kendi Yoluma Gidiyorum albümünde, Samuray Gökçe, Atakan Ilgazdağ, Alen Konakoğlu gibi önemli aranjörle çalıştı...

19 Nisan 2018 Perşembe 09:12
AYDİLGE’DEN YENİ ALBÜM
AYDİLGE’DEN YENİ ALBÜM

“MÜZİK CAMİASINDA KENDİN OLARAK KALMAK ZOR”


Yaptığı söz ve bestelerle büyük beğeni toplayan başarılı sanatçı Aydilge’nin “Kendi Yoluma Gidiyorum” adını verdiği yeni albümü bugün çıkıyor. Aydilge, tüm söz ve bestelerinin kendine ait olduğu 11 şarkıdan oluşan albümünde “Elalem ne der” çekincesiyle hapsolduğumuz sınırlara meydan okuyor.

Müzik camiasında birbirine benzeyen şarkılar ve sesler içerisinde ''kendi'' olarak kalmanın zor ama onurlu bir yolculuk olduğunu dile getiren sanatçı, Kendi Yoluma Gidiyorum albümünde, Samuray Gökçe, Atakan Ilgazdağ, Alen Konakoğlu gibi önemli aranjörle çalıştı.

İlk klip Albümle aynı adı taşıyan ''Kendi Yoluma Gidiyorum''a...
Albümün ilk klip şarkısı, Erdi Sevinç yönetmenliğinde albümle aynı ismi taşıyan Kendi Yoluma Gidiyorum şarkısına çekildi. Söz ve müziği diğer tüm şarkılar gibi Aydilge'ye ait olan parçanın düzenlemesi ise Samuray Gökçe'ye ait. ''Ben zorunda mıyım, senin sevdiğin her şeyi sevmeye? Bu benim yaşamım, benim seçimim, başkası ne!'' sözleriyle ''elalem ne der'' kaygısına meydan okuyan Aydilge, klipte kendi yoluna giden genç bir kadını, yani kendisini oynadı.  

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv