Berna Tan 'KINA' İle Gündem Oldu!

'Kına' isimli şarkısıyla müzik dünyasının gündemine yerleşen Berna Tan, sosyal medyada günde 1 milyon tık alarak rekora koşuyor.Haber hazırlanırken 26 milyona hite ulaşmıştı!

21 Ağustos 2018 Salı 14:32
Berna Tan 'KINA' İle Gündem Oldu!
KINA GECESİ ŞARKI OLDU

“Kına” isimli şarkısıyla müzik dünyasının gündemine yerleşen Berna Tan, sosyal medyada günde 1 milyon tık alarak rekora koşuyor.

Şarkı youtube da 26 milyon hite ulaştı.
Kına gecesi ritüeline başka bir boyut kazandıran eser, matem havasında geçen gelini ağlatmak için söylenen şarkıların tam tersi oynatmak için yapılmış bir eser.

Hareketli ve coşku dolu Kına şarkısının yorumcusu Berna Tan “Gelinin en mutlu gününe bir gün kala ağlatılmasını hiç anlamadım, neşenin arkasıda neşe dolu geliyor seslendirdiğim eser bu ritüelden sıkılanlar tarafından kabul gördü ve her kına gecesinde çalınıp söyleniyor” dedi.

“Kına” isimli eseriyle sosyal medyada bir çok star ismide yakalayan Berna Tan, sosyal medya takipçilerininse kraliçesi oldu. Söz ve müziği Adnan Fırat imzası taşıyan “Kına” isimli eserin düzenlemeleri Suat Sakarya imzası taşıyor. Stil danışmanlığını ve fotoğraf çekimlerini usta bir el Ali Eşitmez’e emanet eden Berna Tan, yorumuyla kına gecelerine farklı bir boyut kazandırırken starlığa yürüyor. 

Şarkıyı izleyerek dinlemek için KINA yazısına tıkla 


Anahtar Kelimeler: Berna TanKINAGündem Oldu

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv