Çağatay Akman'dan 'Sensin Benim En Derin Kuyum'

Çağatay Akman'ın yeni şarkısı 'Sensin benim En Derin Kuyum', 9 Haziran'da dünya çapında çok sayda digital platformda yerini alıyor. 18 Yaşındaki genç sanatçı Akman, 12 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan 'Gece Gölgenin Rahatına Bak'la yakaladığı başarıyı bu yeni şarkısıyla da sürdürmeyi hedefliyor.

06 Haziran 2017 Salı 13:47
Çağatay Akman'dan 'Sensin Benim En Derin Kuyum'
Çağatay Akman'ın yeni şarkısı 'Sensin Benim En Derin Kuyum', 9 Haziran'da Yayınlanıyor!

HAVADİSTÜRK - Çağatay Akman'ın yeni şarkısı 'Sensin benim En Derin Kuyum', 9 Haziran'da dünya çapında çok sayda digital platformda yerini alıyor.

18 Yaşındaki genç sanatçı Akman, 12 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan 'Gece Gölgenin Rahatına Bak'la yakaladığı başarıyı bu yeni şarkısıyla da sürdürmeyi hedefliyor.

'Sensin benim En Derin Kuyum' şarkısının sözleri, Çağatay Akman ve Ahmet Hatipoğlu'na ait. Müzikte ise yine aynı ikilinin imzası var.

Ayrıca, şarkıda Almanya'da yaşayan müzisyen Muhabbet'e (Murat Esen) ait bir semple (melodi), telifi ödenerek kullanıldı.

Aranjesi Volkan Sönmez tarafından yapılan şarkıya, yönetmen Yekta Özbilen tarafından geçtiğimiz günlerde Tuz Gölü'nün eşsiz manzarasında klip çekildi.

Şarkının videosu ise , şarkının yayına gireceği gün olan 9 Haziran'da 2645 Records YouTube kanalında yayınlanacak.

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv