CEVHER' DEN YEPYENİ BİR KLİP DAHA!...

Cover yaptığı arabesk ve pop şarkılarına kattığı farklı ve özgün yorumlarla, büyük ve geniş bir hayran kitlesinin takip ettiği Cevher, üç şarkı ve bir remix' ten oluşan 'Merhametsiz' albümünü, Benjamin Records etiketiyle dijital müzik marketlerde sevenlerinin beğenisine sundu...

26 Ekim 2017 Perşembe 15:15
CEVHER' DEN YEPYENİ BİR KLİP DAHA!...
CEVHER' DEN YEPYENİ BİR KLİP DAHA!...

Cover yaptığı arabesk ve pop şarkılarına kattığı farklı ve özgün yorumlarla, büyük ve geniş bir hayran kitlesinin takip ettiği Cevher, üç şarkı ve bir remix' ten oluşan " Merhametsiz " albümünü, Benjamin Records etiketiyle dijital müzik marketlerde sevenlerinin beğenisine sundu.

Suat Aydoğan aranjörlüğünde hazırlanan albüme adını veren " Merhametsiz "in sözü ve müziği Cevher' e, "Özelim" ve "Bizim Şarkımız" ise Burak Öksüzoğlu'na ait.

Sanatçı albümünün ilk video klibini, Murad Küçük yönetmenliğinde “Özelim” şarkısına çekti. Çıkış videosu “Özelim” yayınlandıktan sonra en çok dikkat çeken "Merhametsiz" ; melodik yapısı ve güçlü sözleriyle yılın favori şarkıları arasına girmeye aday.

Sözü ve müziği kendisine ait olan, ikinci video klip " Merhametsiz " Kemal Kekeva yönetmenliğinde Tarihi Fil Ambarlarında çekildi.

Sosyal medyada yayınladığı videolar ile milyonlarca kere izlenen ve tıklanan Cevher, yorumculuğuyla her şarkıya bambaşka lezzetler katarak büyük bir kitleyi peşinden getiriyor ve son yılların en dikkat çekici isimlerinden biri olarak 2018'de de adından sıkça söz ettireceğe benziyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv