Ecem Aka ve Ebru Öztürk, Bursa Yolcusu!

21 Ekim cumartesi akşamı Bursa, MasQuera club’de sahne alacak olan kafadar DJ’ler çaldığımız eserler ve program içindeki Showlarla Bursalılarında sevgisini ve takdirini kazanacaklarını iddia ettiler.

21 Ekim 2017 Cumartesi 01:24
Ecem Aka ve Ebru Öztürk, Bursa Yolcusu!
BURSAYI SALLAYACAKLAR

Sahne aldıkları her yerde çalıştıkları mekânı tıka basa doldurdukları için adları “Bereketli DJ” olarak anılan Ecem Aka ve Ebru Öztürk, Bursa’ya geliyorlar. 21 Ekim cumartesi akşamı Bursa, MasQuera club’de sahne alacak olan kafadar DJ’ler çaldığımız eserler ve program içindeki Showlarla Bursalılarında sevgisini ve takdirini kazanacaklarını iddia ettiler.

İzmit, Bursa ve Erzurum gibi birçok ilde program yapan Ecem Aka ve Ebru Öztürk şarkılarını birçok ilde sevenlerine çalmaya devam ederken “Bazen programımız öyle sıkışıyor ki 3 saatlik uykuyla müzik çaldığımız anlar oluyor. İşimizi seviyor ve hiç şikâyetçide olmadık, sevdiğimiz şarkıları çalıyoruz, herkesle birlikte eğleniyoruz” dediler.

Salı günleri İstanbul, CİRCUS club’ de sahne alan ve 1 sezondur müthiş eğlenceli gecelere imza atan başarılı DJ’ler önümüzdeki günlerde bir şarkıyla da müzikseverlerin karşısına çıkacaklar. Eğlence sektörünün ve eğlenmek isteyenin ne istediğini biliyoruz ifadesinde bulunan Ecem Aka ve Ebru Öztürk “Şarkımızda eğlencelik bir eser olacak” dediler. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv