Hatice Kurtoğlu 'Bari Sen Tut Elimi' Dedi!

Sanat ve Fındık şehri Ordu ilinin gürgenleri ile meşhur ilçesi Akkuş'un gülü Fantezi Halk müziği sanatçısı Hatice KURTOĞLU mükemmel sesiyle dinleyiciyi büyülüyor...

08 Şubat 2018 Perşembe 03:14
Hatice Kurtoğlu 'Bari Sen Tut Elimi' Dedi!
Hatice Kurtoğlu 'Bari Sen Tut Elimi' Dedi!

Sanat ve Fındık şehri Ordu ilinin gürgenleri ile meşhur ilçesi Akkuş'un gülü Fantezi Halk müziği sanatçıHatice KURTOĞLU mükemmel sesiyle dinleyiciyi büyülüyor.

Kusursuz sesi ve mükemmel yorumuyla aşk şarkılarına hayat veren sanat gülü Hatice KURTOĞLU, 'Bari Sen Tut Elimi' adlı eserine Mahsun Karakuş'un yönetmenliğinde çektiği klibiyle Ordu ve Karadeniz bölge televizyon kanallarında top 10 zirvesine oturdu.

Başarılı sanatçı Hatice Kurtoğlu'nun söz ve müziğini yönetmen Mahsun Karakuş'un yaptığı 'Bari Sen Tut Elimi' adlı eserine Karadeniz sahilinde çektiği klipte başarılı şiir yorumcusu ve televizyon programı sunucusu "Zamansız Mehmet" eşlik ederken nakarat kısımlarına da ses verdi.

Ordu'nun Akkuş'un gülü duygusal damara dokunan şarkı severlerin gönlüne taht kuracak olan sanatçı; mükemmel sesi ve güzelliğiyle dikkat çekiyor.

Ordulu sanatçı Hatice Kurtoğlu, “Bari Sen Tut Elimi” adlı video klibini sosyal medya araçlarında,video paylaşım sitelerinde dinleyebilir, bölgenin popüler televizyon kanallarında izleyebilirsiniz.

Ordulu ses sanatçısı Hatice Kurtoğlu, heyecanını sosyal medya hesabından “Bari Sen Tut Elimi" klibimiz çıktı...” notuyla yayınladığı iletisini takipçileri adeta yorum yağmuruna tutarak, beğenilerini ilettiler.

Karadeniz sanatçılarının yanında yer alan ve daima bir önde destek olan Havadis Türk haber portalı olarak başarılı sanatçı Hatice KURTOĞLU “Bari Sen Tut Elimi" adlı eserinin klibini youtube.com aracılığıyla sizlerle buluşturuyoruz.

Hatice KURTOĞLU
 :“Bari Sen Tut Elimi"

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv