Müzikseverler Sinem Sayın İle Coşacak

Diğer taraftan güzel şarkıcı Sinem Sayın, yeni beste çalışmalarına ve canlı performanslara hız kesmeden devam ediyor. Durum onu gösteriyor ki müzikseverler üretken bir BESTEKAR ve YORUMCU kazandı…

07 Mart 2018 Çarşamba 20:08
Müzikseverler Sinem Sayın İle Coşacak
O Bir Bestekar , O Bir Yorumcu!

Henüz küçük yaşlarda müzik yeteneğini ortaya koyan Sinem Sayın, bu ilgisini müzisyen bir aileden gelmenin artısı olarak değerlendirmeyi başarabilenlerden. Öyle ki Sinem,16 yaşında sahneye çıkmaya başladı. Hatta Ankaralı bir çok grupla çeşitli mekanların yanı sıra, festivallerde de sahne aldı. Genç, sempatik ve hırslı şarkıcı, daha o günlerde ilgi çekmeyi başardı.

2005 yılında Umut Kuzey'in Kral TV'de yayınlanan "Konuşarock" adlı programı çerçevesindeki beste yarışmasında "En İyi Besteci ve Solist olarak haftanın birincisi" oldu ve güzel şarkıcı müziğe daha çok zaman ayırmak, profesyonel olarak devam etmek üzere 2006 yılında Ankara'dan İstanbul'a yerlesti. 

Bu tarihten sonra bir çok mekanda müzik gurupları ile sahne aldı. Diğer yandan beste çalışmalarına tüm hızıyla devam etti.


Söz ve müzik’i kendisine ait olan, aranjörlüğünü Selim Öztürk’ün üstlendiği ve Klip Yönetmenliğini Barış Benice’nin yaptığı "Zalimin Yüreğine" isimli single GARAJ STÜDYO etiketi ile tum platformlarda yayınlanmaya başladı ve tüm Dijital Platformlarda satışa sunuldu.

Diğer taraftan guzel şarkıcı Sinem Sayın, yeni beste çalışmalarına ve canlı performanslara hız kesmeden devam ediyor. Durum onu gösteriyor ki müzikseverler üretken bir BESTEKAR ve YORUMCU kazandı…

SİNEM SAYIN - ZALİMİN YÜREĞİNE ŞARKISINI İZLEYİN!

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv