Özge Yıldız, 'Ben Tövbemi Geri Aldım' Diyecek!

Müzik yönetmenliğini Murat Yaman'ın yaptığı ve Şerif Kayran Prodüksiyon'dan çıkan Özge Yıldız'ın 'Ben Tövbemi Geri Aldım' albümüne Hakkı Bulut düetiyle hayat verdi...

02 Mayıs 2017 Salı 03:31
Özge Yıldız, 'Ben Tövbemi Geri Aldım' Diyecek!
Özge Yıldız 'Ben Tövbemi Geri Aldım' Lanse Edecek!

Arabesk müziğin babalarından Hakkı Bulut'un söz ve müziği kendisine ait olan unutulmaz şarkısı "Ben Tövbemi Geri Aldım" şarkısını cover'layan Türk halk müziğinin güçlü kadın seslerinden Özge Yıldız şarkıyla aynı adı taşıyan albümünü çıkardı.

HAVADİS TÜRK - Müzik yönetmenliğini Murat Yaman'ın yaptığı ve Şerif Kayran Prodüksiyon'dan çıkan Özge Yıldız'ın 'Ben Tövbemi Geri Aldım' albümüne Hakkı Bulut düetiyle hayat verdi...

14 Mayıs 2017 tarihinde 4.Levent Oto Sanayi Sitesi Atatürk Caddesi Numara 32 de bulunan Beyaz Saray Gazinosunda aralarından Şerif Kayran,Murat Yaman ve Hakkı Bulut gibi müziğin babalarının da bulunduğu birbirinden değerli sanatçıların katılacağı gecede "ÖZGE YILDIZ - BEN TÖVBEMİ GERİ ALDIM/ÜSTADIM" albümünün lansmanını gerçekleştirecek.

Başarılı halk müziği sanatçısı Özge Yıldız'ın "Ben Tövbemi Geri Aldım/Üstadım" albümü Şerif Kayran Prodüksiyon'dan çıktı.

Sanatçının albümüne tüm müzik marketlerde ve internet müzik satış sitelerinden ulaşabileceksiniz.

 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv