Pelin Yılmaz 'Bana Deli Diyorlar' ile zirve yolunda

'Bana Deli Diyorlar' ile aşk acısı çeken bir kadının kalbine dokunan Pelin Yılmaz; duygu yüklü ve güçlü yorumu ile hemcinslerinin hislerine tercüman olmaya devam ediyor.

30 Mart 2017 Perşembe 15:24
Pelin Yılmaz 'Bana Deli Diyorlar' ile zirve yolunda
"BANA DELİ DİYORLAR" PELİN YILMAZ'I ZİRVEYE KOŞTURUYOR!

İskender Paydaş'ın "Zamansız Şarkılar" proje albümünde seslendirdiği cover çalışma ‘’Arapsaçı" ile dikkatleri üzerine çeken, ardından Arpej Yapım etiketli ilk albümü "Bende Ne Varsa" ile müzik dünyasındaki yolculuğuna sağlam adımlarla devam eden Pelin Yılmaz, yepyeni şarkısı "Bana Deli Diyorlar" ile yükselişine devam ediyor.

HAVADİS TÜRK - Eski aşkını hala tutkuyla seven bir kadının hikâyesinin anlatıldığı şarkının söz ve müziği başarılı besteci Eflatun'a, aranjesi ise ünlü müzisyen İskender Paydaş’a ait... Bu yaza damga vuracağı söylenen şarkıların aksine kalplere damgasını vuracak bir uzun dönem şarkısı "Bana Deli Diyorlar" ...

Şarkı kadar iddialı video klibin yönetmen koltuğunda ise Gökhan Palas oturuyor. Çekimleri İstanbul’un tarihi semti Karaköy’de gerçekleşen klip boyunca 4 farklı kostüm giyen güzel sanatçı hem göze hem kulağa hitap ediyor.

"Bana Deli Diyorlar" ile aşk acısı çeken bir kadının kalbine dokunan Pelin Yılmaz; duygu yüklü ve güçlü yorumu ile hemcinslerinin hislerine tercüman olmaya devam ediyor.  

https://www.youtube.com/watch?v=qNTfZJc89Gs

https://www.youtube.com/watch?v=JPT-GnZF4OE

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv