Radikal'in yeni müzik videosu 'HARAM' yayında

Özgün çalışmalarıyla rap müzik dünyasında saygın bir yer edinen Radikal'in, 16 Mart'ta tüm dijital platformlarda yayınlanan ve müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören 'HARAM' adlı yeni eserinin klibinin çekimleri tamamlandı.

31 Mart 2018 Cumartesi 09:42
Radikal'in yeni müzik videosu 'HARAM' yayında
RADİKAL’DEN YENİ KLİP ‘‘HARAM” 

Radikal'in yeni müzik videosu "HARAM" yayında...


Özgün çalışmalarıyla rap müzik dünyasında saygın bir yer edinen Radikal'in, 16 Mart'ta tüm dijital platformlarda yayınlanan ve müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören "HARAM" adlı yeni eserinin klibinin çekimleri tamamlandı.

Günümüz toplum yaşantısının en sapkın ve çarpıcı örneklerinin vurgulandığı klip hikayesinde, iki yüzlülüğün uç noktaları ve batık dünyalar anlatılmaya çalışıldı.

Radikal'in klip çekimlerine değerli Sinema ve TV dizi oyuncuları; Sefa Zengin, Ümit Belen ve Yağmur Gurur da katılarak destek verdiler.

Çekimleri İstanbul'da 30 kişilik bir ekip tarafından tamamlanan video klibin yönetmenliğini Kemal Başbuğ, görüntü yönetmenliğini de reklam dünyasının duayen isimlerinden; Doğan Sarıgüzel gerçekleştirdi.

Akdağ stüdyolarında müzik kayıt işlemleri gerçekleştirilen ve prodüktörlüğünü Amostra’nın üstlendiği "HARAM" eserinin sözleri Radikal'e aranje ve bestesi de Amostra'ya ait. “HARAM” Esen-Trap etiketiyle yayınlanan Türkiye’nin ilk Dark Trap türündeki tekli olma özelliğini taşıyor.

Klip 30 Mart'tan itibaren tüm müzik kanallarında ve dijital platformlardan izleyicilerin beğenisine sunulacak...

RADİKAL YENİ KLİBİ HARAM LİNKİ:https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=-Y17Nh8x81w    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv