Samir Tarzım, 'Yalan Dünya' Albümüyle Çıkış Yakaladı

Türk sanat müziği hayranlarına özel bir albüm hazırladıklarını ifade eden başarılı müzik adamı Ferdi Karameşe de “Samir Tarzım’ın yaptığı her albüm klasikler arasında yer alacaktır” iddiasında bulundu...

26 Kasım 2016 Cumartesi 12:36
Samir Tarzım, 'Yalan Dünya' Albümüyle Çıkış Yakaladı
YALAN DÜNYA İMAJI OLDU

Güçlü sesi, enfes yorumculuğu ve bestelerinin yanı sıra, naif kişiliği ve eğitimci yanıyla Samir Tarzım, “Yalan Dünya” isimli albümüyle müzik dünyasına sağlam bir giriş yaptı.

Müzik severlere sunduğu Türk Sanat müziği, fantezi tarzındaki bu albümle unutulmazlar arasında yer almayı hedeflediğini ifade eden başarılı sanatçı “Kıyafet, duruş her ne kadar önemli olsa da, toplumun karşısına çıkan ses sanatçısında imaj denen farkındalık unsuru şarkılarında ve yorumunda gizlidir. İkinci imajın olmadığını ve ilk albümün de sanatçının imajını belirlediğini düşünüyorum. Dolayısıyla Yalan Dünya da benim imajımdır.” dedi.

Karameşe müzik etiketiyle sunulan albümün müzik yönetmenliğini Ferdi Karameşe üstlenirken, ilk klip çalışmasını Şahin Yiğit yönetmenliğinde, Avusturya/Viyana’da “Yalan Dünya” isimli eserine yaptı. Bu şarkıyı yazarken Neşet Ertaş’ın 'Yalan Dünyada' ve Candan Erçetin’in ‘Dünyada ölümden başkası yalan’ eserlerinden esinlendiğini de cesurca dile getirdi.

Türk sanat müziği hayranlarına özel bir albüm hazırladıklarını ifade eden başarılı müzik adamı Ferdi Karameşe de “Samir Tarzım’ın yaptığı her albüm klasikler arasında yer alacaktır” iddiasında bulundu.

SAMİR TARZIM - YALAN DÜNYA KLİBİ:
 

havadistürk

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv