Seda Sayan’ın yeğeni Ayça Şok Etkisi Yaratacak!

Müzik Piyasasına hızlı bir giriş yapan Seda Sayan’ın yeğeni anı zamanda programlarının yönetmeni Ayça Gürsaçer ve partneri Cem müzik piyasasına iddialı bir giriş yaptılar. Şok Etkisi adlı klipleriyle müzik dünyasına iddialı geliyoruz diyor...

29 Aralık 2018 Cumartesi 11:41
Seda Sayan’ın yeğeni Ayça Şok Etkisi Yaratacak!
Ayça Şok Etkisi Yaratacak!

Halamın İzindeyim...

Müzik Piyasasına hızlı bir giriş yapan Seda Sayan’ın yeğeni anı zamanda programlarının yönetmeni Ayça Gürsaçer ve partneri Cem müzik piyasasına iddialı bir giriş yaptılar.

Şok Etkisi adlı klipleriyle müzik dünyasına iddialı geliyoruz diyor...

Ayça ve Cem ikilisinin DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda çıkan şarkıları Şok Etkisi'nin söz ve müziği Yalçın Topyanak’a, aranjesi Berk Kirtiş’e ait. Ayça aynı zaman Seda Sayan’ın yiğenidir ve yıllarca yönetmenliğini yapmıştır,Fiyasko şarkısından sonra Şok Etkisi isimli şarkısınında klip yönetmenliğini üstlenmiştir.

Klibin sanat yönetmeni, çocukluk arkadaşı olan Okan Boyar; ”Ayça ve Cem zaten kardeş gibiler, birbirlerini cok iyi tanıyor ve tamamlıyorlar, ekibimiz aile gibi, rahat bir ortamda çalıştık” çekimler sırasında çok rahattık ve çok eğlendik dediler.

Halam daima arkamızda...

Halası Seda Sayan’ın da kendisine her konuda destek olduğunu söyleyen Ayça Gürsaçer, en büyük hayranı olduğum sanatcı Seda Sayan ve onun izinden giderek müzik dünyasında başarılı olacağıma inanıyorum diyor. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv