Soner Sarıkabadayı, Elvan Günaydın ile aynı sahnede

Mustafa Ceceli ile söylediği 'Eksik' şarkısı ile adını geniş kitlelerin duyduğu Elvan Günaydın yeni şarkısı 'İlk Pazar' ile Soner Sarıkabadayı'nın sahnesine konuk oldu.

20 Ekim 2017 Cuma 14:39
Soner Sarıkabadayı, Elvan Günaydın ile aynı sahnede
ELVAN GÜNAYDIN SONER SARIKABADAYI İLE AYNI SAHNEDE YER ALDI...

Darıca Belediyesi 9. Şehirler ve Kültürler Kaynaşması finalini, ülkemizin sevilen seslerinden Soner Sarıkabadayı gerçekleştirdi.

Mustafa Ceceli ile söylediği "Eksik" şarkısı ile adını geniş kitlelerin duyduğu Elvan Günaydın yeni şarkısı "İlk Pazar" ile Soner Sarıkabadayı'nın sahnesine konuk oldu.

Aynı zamanda PDND sanatçı olan genç yıldız ilk defa patronu ile aynı sahnede olmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi. Binlerce kişinin izlediği festivalde Elvan Günaydın şarkısının hep bir ağızdan söylenmesinden dolayı duygu dolu anlar yaşadı.

Toplam 42 il derneğinin katıldığı ve final programıyla birlikte 43 gün süren ülkemizin en uzun soluklu etkinliklerinden olan Şehirler ve Kültürler Kaynaşması her akşam binlerce insanın katılımıyla doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine, ülkemizin değişik yörelerinden insanları bir araya getirerek, kültürel zenginliklerin yaşatılmasına katkı sağladı.

Ülkemizin sevilen seslerinin yanı sıra, yöresel sanatçıların sahne aldığı, folklör gösterileri, yörelere ait örf, adet gelenek ve göreneklerin sergilendiği oyunlar ve ülkemizin değişik yemek kültürlerinin tanıtıldığı etkinliklerde vatandaşlar ailece bir taraftan yaz aylarının tadını çıkarırken, diğer taraftan da ülkemizin değişik kültürlerini tanıma fırsatı yakaladı. 

    Yorumlar

banner124
Hava Durumu
Tümü Anket
Türkiye'de İdam Cezası Gelsin Mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
E-Gazete
  • HAVADİS TÜRK - İnternette Haberin Adresi - 28 Aralık 2015 Manşeti
Karikatür
  • Oof Off
Arşiv